Angelina i słodycze

Wydawnictwo: Media Service Zawada
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Seria książeczek Angelina Ballerina to doskonała propozycja dla wszystkich dziewczynek w wieku przedszkolnym. Bajka jest również doskonale znana dzieciom z telewizji MiniMini. Mali widzowie mogą śledzić perypetie uroczej myszki, która marzy o zostaniu primabaleriną teraz również na kartach kolorowej książeczki. Tematem przewodnim każdej części jest balet, a także inne odmiany tańca, muzyka oraz gra na instrumentach. Wokół tych dziedzin rozwijane są wszelkie aktywności

Skoro już jesteśmy przy tej sympatycznej myszce i przed chwilą zachwalałam Wam serię z wesołymi przygodami Angeliny Balleriny, to muszę także wspomnieć i o tych książeczkach. Tym razem nie będziemy czytać lecz bawić się. Bowiem jest to zeszyt z zadaniami dla miłośników tej uroczej baletnicy.

Seria Angelina Ballerina to zeszyty zadań z naklejkami. W środku nasze dziecko może kolorować, uczyć się części ciała przypasowując odpowiedni napis do postaci Angeliny, szukać drogi przez labirynt, szukać szczegółów oraz rozwiązać quiz. Są tu także naklejki, czyli to co każdy maluszek uwielbia, oraz ciekawe opowiadanie z Angeliną i jej przyjaciółmi w roli głównej. W środku zeszytu ćwiczeń znajdziemy także postać naszej myszki baletnicy do wycięcia oraz trzy stroje baletnicy. Czyli taka papierowa wersja zabawy w przebieranki :)

Nie będę Wam znów pisać jak moje dziecko uwielbia tę małą bohaterkę, zatem też nie muszę już wspominać o tym jak bardzo ucieszyła się z tej książeczki. Gdy tylko...

Na półkach