Harry Styles. Narodziny gwiazdy. Od marzeń do One Direction

Wydawnictwo: Sine Qua Non
One Direction, X Factor, pop
joly_fh

Co się dzieje, kiedy zwykły chłopak z przedmieścia staje się najseksowniejszym członkiem najgorętszego boysbandu na świecie? Kiedy Harry Styles zgłosił się do programu X Factor, nie miał pojęcia, że niedługo opuści szkołę, rzuci weekendową pracę w cukierni i stanie się osobą publiczną. One Direction dostało się do finału i zdobyło kontrakt płytowy. Nie minęło dużo czasu, kiedy zdjęcie...

Kiedy Harry Styles zgłosił się do programu X Factor, nie miał pojęcia, że niedługo opuści szkołę, rzuci weekendową pracę w cukierni i stanie się osobą publiczną. One Direction dostało się do finału i zdobyło kontrakt płytowy. Nie minęło dużo czasu, kiedy zdjęcie Harry’ego zawisło w sypialni niemal każdej nastolatki w kraju.

Po sukcesie na ojczystym rynku Harry i jego koledzy z zespołu – Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne i Louis Tomlinson – rozpoczęli „brytyjską inwazję” na Stany Zjednoczone. A jednak mimo międzynarodowej sławy, piętnastu milionów płyt sprzedanych na całym świecie oraz najbardziej prestiżowych nagród na koncie Harry pozostał zwyczajnym, wesołym chłopakiem, którym zawsze był. Wciąż uwielbia najprostsze przyjemności: gotowanie i spotkania z przyjaciółmi.

Dzięki uroczym zielonym oczom, zawadiackiemu uśmiechowi i burzy włosów Harry cieszy się ogromnym powodzeniem wśród kobiet. Poznajcie prawdę na temat jego głośnych związków z Caroline Flack, Emily Atack, Taylor Swift oraz zamężną gwiazdą radiową Lucy Horobin. Dzięki szczegółowej biografii
autorstwa Alice Montgomery odkryjecie
też, jak Harry Styles z resztą zespołu wyrusza na podbój świata.

źródło opisu: Sine Qua Non, 2013

źródło okładki: http://www.labotiga.pl/harry-styles

Natalia M | 2013-07-10
Przeczytana: 10 lipca 2013

Książka pt. "Harry Styles. Narodziny gwiazdy. Od marzeń do One Direction" nie jest może marzeniem każdego fana, ale na pewno niejedni chcieliby mieć tę biografię na półce lub chociażby ją przeczytać.

Biografia o Harrrym Styles'ie przybliżyła mi nieco jego życie miłosne i zawodowe. Choć wiele o nim już wiedziałam zanim przeczytałam tę książkę, to właśnie ona pozwoliła mi na utrwalenie i uporządkowanie tych informacji.

Książka napisana jest bardzo sympatycznie, choć ciągłe powtarzanie, że poniekąd to Harry jest najlepszy i najważniejszy w zespole trochę mnie denerwowało. Równie często autorka powtarzała, że 1D są najbardziej znanym oraz prawdopodobnie najlepszym zespołem młodego pokolenia. Cóż, trudno się z tym nie zgodzić, lecz ciągłe powtarzanie tego samego bywa nieco nużące i męczące.

Taylor Swift dostała cały osobny rozdział w tej książce, co nawet jestem w stanie zaakceptować, ale opowiadanie historii jej życia i kariery wydaje mi się lekką przesadą. Rozumiem, że w życiu...

molksiazkowy | 2013-09-26

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Kupiłam tą książkę z zaciekawieniem, ponieważ Hazza jest moim ulubieńcem. Niestety zawiodłam się. Ta książka to jakiś żart, totalna porażka. Pokazuje praktycznie samo życie uczuciowe Harrego. W dodatku nazywają Taylor jego pierwszą poważną miłością... Odnoszę wrażenie , że ALICE MONTGOMERY tak naprawdę nie ma o nim zielonego pojęcia. Pieniądze wyrzucone w błoto. Nie polecam. Nadaje się jedynie do podpalenia ogniska ;) . Nie widzę powodu, dlaczego to takie drogie!Nawet papier tu jest najtańszy. Wiadome było, że książka szybko się będzie sprzedawać, ponieważ na całym świecie jest niewyobrażalna ilość Directioners. Dlaczego dałam 3? Bo ładny plakacik jako dodatek był xD . ODDAJCIE MI MOJE PIENIĄDZE :(

yoursmilinggirl | 2013-12-21

Gdyby nie przekłamane informacje, czemu nie- książka mogłaby mi się spodobać. Nie wspominając już o bezużytecznych fragmentach zamiast skupić się na konkretach. Plusem jest to, że Harry nie został wyidealizowany jak to bywa w biografiach.

Olivia99 | 2014-01-31
Przeczytana: 31 stycznia 2014

Harry Styles był bardzo słodkim, małym chłopczykiem. Zawsze kochał muzykę. Niezwykle zżyty z rodziną. Będąc w wieku przedszkolnym jego rodzice "przestali się kochać". Młodziutki Harry bardzo płakał.
Wychowywał się z mamą i starsza siostrą Gemmą.
Od zawsze miał powodzenie u kobiet. Pewnego dnia coś go tknęło i postanowił pójść na casting do 7 edycji X Factora.Mimo, że był wychwalony przez jurorów-odpadł. Bardzo to przeżył, płakał bo miał nadzieje, że jednak coś z tego wyjdzie. Tak się stało. Simon Cowel postanowił stworzyć zespół. Mieli do niego należeć chłopcy którzy odpadli. Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne, Louis Tomlinson i Harry Styles. Cała Brytania od razu pokochała tych pięciu młodych ludzi. Najbardziej z nich wyróżniał się Haryy. Miał w sobie to coś. Zielone oczy, uśmieszek i ... WŁOSY za którymi szalała każda dziewczyna a faceci zazdrościli mu fryzury. Marzenia o byciu gwiazdy sie spełniły mimo,że chłopcy wcale nie wygrali talent show.

Harry kocha kobiety. Przez to,...

Dariaa | 2013-08-06

Tę książkę dostałam w prezencie, przyznam, że nawet mi się spodobała ale było parę rzeczy które mnie irytowało w niej... Między innymi to, że autorka pisała najpierw, że wszyscy w zespole są równi a następnie wywyższała Harrego i pisała jaki to on nie jest cudowny... W sumie nie ma się co dziwić w końcu to biografia o nim, ale mimo to troszeczkę mnie to denerwowało. Dzięki tej biografii można poznać nieco bardziej Harrego, jego życie miłosne, początki bycia w zespole itp. Ogólnie polecam książkę nie tylko Directionerką.

Kermitek96 | 2014-01-06
Przeczytana: 06 stycznia 2014

Opinia subiektywna, idealizująca postać, napisana przez fascynatkę Harrey'ego. Czy przyjemnością jest czytanie książki o Hitlerze, napisanej przez fanatycznego nazistę, który opiewa poczynania Adolfa? Jestem za tym, by nie pisać biografii, o ludziach, którzy wciąż żyją.

demmvero | 2013-06-28
Na półkach: Przeczytane, Mam w domu

W bardzo ciekawy sposób przedstawia one życie Harrego od zakończenia się x factora, bardzo zaciekawiło mnie, po co autor pisał "rozdziały" tematyczne, skoro i tak w kółko było nawiązanie do milionów tematów ;)Ogólnie najbardziej polecam fankom, które chcą poznać swojego idola oraz hejterom, którzy mogli by poznać prawdziwą historię One Direction i samego Hazzego zanim go zaczną na nowo krytykować ;) A co do Directionerek, same ocenicie to po tym, jak będziecie piszczeć czytając :>

Marzycielka_ | 2014-08-27

Mimo,że jestem Directionerką to mam specyficzne podejście do książek biograficznych dotyczących życia moich idoli,ponieważ są oni wciąż młodzi i ludzie już dobiegający kresu życia jak najbardziej powinni je posiadać.
Jak prawie każda fanka mam swojego ulubieńca i jest nim Harry. Przyjaciółka podarowała mi tę książkę w prezencie i cieszyłam się z niej,bo miałam nadzieję,że zmienię swoje zdanie co do biografii mu i zespołowi poświęconych,a na dodatek chciałam dowiedzieć się jakichś nowości. Niestety wszystko jak zwykle jest powtórzone,autorka powraca często do wspomnianych już wydarzeń i staje się to nieco mdłe. Popełniła parę małych błędów w związku z karierą chłopaków,ale już nie czepiajmy się tak. Ta oto biografia jest dobra,ale nie zachwycająca. Muszę jednak przyznać,że rozdział o nim i Taylor mnie zainteresował,ale tak to nudziłam się podczas jej czytania,ale może to zależy od każdej fanki. Wiem,że na razie będzie stać na półce i minie trochę czasu,zanim znów ujmę ją w ręce.

Orzechowa Zelka | 2013-11-05
Przeczytana: 05 listopada 2013

Miałam nadzieje , że mimo złych opinii książka okaże się ciekawa jednak się pomyliłam :c. Moim zdaniem książka jest strasznie chaotyczna. Jak można pisać książkę o kimś i na początku pisać o jego związku , a dopiero od bodajże 70 strony kiedy się urodził , gdzie mieszkał itp. Wiadomo , że Directionerki wiedziały o co chodzi , ale jakby tą książkę czytał ktoś kto dopiero poznaje zespół lub samego Harrego ? Jak już wspomniałam książka jest bardzo chaotyczna. Już jesteśmy przy roku 2012-2013 , a autorka zaczyna pisać o wydarzeniu z 2011 roku. Zostawię to bez komentarza bo po prostu książka była okropna.Nic nowego się z niej nie dowiedziałam. Gorąco NIE polecam!! :c

rezerwowa | 2013-07-30
Przeczytana: 30 lipca 2013

Książka pisana pod nastolatki... Czytają to co chcą czytać. Jaki to uroczy i wspaniały ten Harry nie jest. Człowiek idealny - książka nie uwidacznia choćby jego najmniejszej wady. Styl pisania płytki. Myślę, że sam tytułowy bohater byłby zniesmaczony czytając to co jest tam powypisywane. nie polecam, jak nie chcesz miec zmarnowanych kilku godzin to a KYSZ, ŁAPY PRECZ!