Io - Nowe Równanie

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Powroty w tonacji sci-fi". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: wydano nakładem autora
kjx

Dalsze losy bohaterów powieści “Powroty w tonacji sci-fi”. Czas akcji – 30 lat później (2050). Agencje kosmiczne NASA i ESA organizują załogową wyprawę badawczą,której celem są dwa księżyce Jowisza: Europa oraz Io. Tymczasem w przestrzeni Układu Słonecznego dochodzi do dziwnych anomalii elektromagnetycznych, w wyniku których życie na Ziemi pogrąża się w chaosie, a misja kosmiczna staje pod znakiem zapytania.

źródło opisu: http://tylkoebooki.pl/book-review/io-nowe-rownanie-piotr-kielbiewski/

źródło okładki: http://tylkoebooki.pl/book-review/io-nowe-rownanie-piotr-kielbiewski/

Lady_Ivonna | 2017-11-27
Przeczytana: 27 listopada 2017

Ciekawe podejście do sci-fi. Inne, ale czytało mi się z prawdziwą przyjemnością. Troszkę mi się to skojarzyło z Odyseją Kosmiczną - zwłaszcza z 2010 :)