Poradnik ksenofoba. Duńczycy.

Tłumaczenie: Natalia Bobryk-Deryło
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Poradnik ksenofoba". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Adamantan
The Xenophobe's Guide to The Danes.
Duńczycy
poradniki
Charlotte_allen

Życiowa misja Duńczyków polega na uświadamianiu reszcie świata, jak wspaniałym krajem jest Dania. Szczerze żal im tych wszystkich biedaków, którzy nie są Duńczykami, nigdy nie odwiedzili Danii i żyją w pogańskiej ignorancji co do ich kraju płynącego mlekiem i miodem. Nie potrafią się jednak przemóc, aby głośno nie chwalić się, jacy są wspaniali, tracą więc szaloną ilość czasu i energii, aby dyskretnie uświadomić innym ten oczywisty fakt.

źródło opisu: Opis z okładki

źródło okładki: skan autorski