Robert Lewandowski. Narodziny gwiazdy

Okładka książki Robert Lewandowski. Narodziny gwiazdy praca zbiorowa
Okładka książki Robert Lewandowski. Narodziny gwiazdy
praca zbiorowa Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska biografia, autobiografia, pamiętnik
Ringier Axel Springer Polska
2013-01-01
2013-01-01
sportowe

Okładka książki Rafa John Carlin, Rafael Nadal
Rafa John Carlin, Rafael...
Okładka książki Mariusz Czerkawski. Życie na lodzie Mariusz Czerkawski, Wojciech Zawioła
Mariusz Czerka... Mariusz Czerkawski,...
Okładka książki CR7. Maszyna Juan Ignacio Gallardo, Luis Miguel Pereira
CR7. Maszyna Juan Ignacio Gallar...
Okładka książki Messi. Uwierz w siebie Martin Casullo, Lionel Andrés Messi Cuccittini
Messi. Uwierz ... Martin Casullo, Lio...

Minibiografia Roberta Lewandowskiego. Fajnie wydana, bogato ilustrowana książeczka, opisująca karierę jednego z najlepszych polskich piłkarzy w historii. Od początków, gdy Robert musiał pomagać matce w utrzymaniu domu, do topowych europejskich klubów. Od zera do bohatera. Inspiruje i pokazuje, że chcieć to móc, a ciężką pracą można osiągnąć sukces.

Bardzo lekkim językiem opisania kariera Roberta do 2013 roku.

Bardzo lekkim językiem opisania kariera Roberta do 2013 roku.

Bardzo przyjemna ksiązeczka, można spokojnie przeczytac w niecałą godzinkę :) Książka opisuje życie Roberta od 8 r.ż. do połowy 2013 roku, można dowiedzieć się parę naprawde fajnych informacji o Lewym.
O kim czytac jak nie o Lewnadowskim??

O kim czytac jak nie o Lewnadowskim??

Fajna książka!
Przedstawi rysopis kariery i życia zawodnika w tym przypadku Roberta Lewandowskiego.Różne ciekawostki na temat zawodnika oraz dokładne statystyki.
Polecam zainteresowanym tym sportem.

Fajna książka!
Polecam zainteresowanym tym sportem.

Malutka książeczka, zanim się zacznie już się kończy.

Malutka książeczka, zanim się zacznie już się kończy.

• Sport
  • Piłka nożna