Shadow

Cykl: New Species (tom 9)
Wydawnictwo: Ellora's Cave
141996920X
fantastyka, romans, erotyka
angielski
Czarny_Kot

Book 9 in the New Species series. While each New Species book is a standalone, the greatest enjoyment will come from reading them in series order. Beauty resents being labeled Gift Species. Everyone is way too overprotective, males aren’t even allowed to speak to her and so far true freedom eludes her. Then a big, sexy Species officer mistakes her for the enemy and takes her to the ground....

Shadow is dumbfounded. He has a Gift pinned under him—a big no-no. But Beauty is fascinated and wants to know Shadow a lot better. She is full of newly discovered, unrequited passion and he’s just what she needs to satisfy her curiosity.
For Shadow, sex means pain and revulsion. For Beauty, it was enslavement and ridicule. Two lonely souls who have never known a lover’s touch, together in a cabin in the woods. Each touch, every discovery brings them closer to a life they never thought possible…beyond even their dreams.

źródło opisu: http://www.lauranndohner.com/

źródło okładki: http://www.lauranndohner.com/

Beata | 2017-11-05
Przeczytana: 05 listopada 2017

Najlepszy romans paranormal z serii New Species. Beauty i Shadow, dwoje ludzi po przejściach, wcześniej seksualnie wykorzystywani, teraz chcący żyć pełną piersią.
Narodziny miłości, przeszkody na drodze do szczęścia, źli ludzie i tradycyjny happy end. Niby rutynowo, ale przeczytałam z przyjemnością.

Beauty jako kobieta-prezent chce żyć pełną piersią i przestać się ukrywać. W tym celu zaczęła latać po mokrej trawie i przyciągnęła do siebie Gatunek, którego duch jest tak samo pokręcony jak jej. Po wspólnych perypetiach i kilogramach wystrzelonego śmiercionośnego metalu (zarówno przez nią, jak i jego, i jeszcze paru osobników) padają sobie w ramiona i nie dają spokojnie spać pozostałym mieszkańcom Domu Samic. W sumie śmieszne i można się wzruszyć.

Shinedown | 2016-08-26
Przeczytana: 25 marca 2016

Ta książka jest moją ulubioną częścią NS. Mamy tu dwoje bohaterów po przejściach, którzy mimo to chcą poznać się bliżej. "Shadow" różni się od pozostałych części tym, że bohaterowie nie myślą jedynie o seksie. Beauty jest moim zdaniem najlepszą bohaterką jaką wykreowała pani Dohner w New Species. Jest delikatna, urocza, potrafi zareagować kiedy tego potrzeba, dąży do celu i nie jest upierdliwa czy irytująca. Shadow jest inny od pozostałych facetów/samców NS, choć łączy go z innymi zaborczość. Co jest nieodłącznym elementem książek Dohner. Mi to bardzo odpowiada ;) Generalnie książka jest póki co moim zdaniem najlepszym tomem NS. A pokusiłabym się o stwierdzenie, że to najlepsza książka jaką napisała Dohner.

gleism | 2019-04-27

Kolejne tomy nadal trzymają poziom.

Anna | 2019-03-13
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 01 marca 2019

;* to będzie moja najlepsza seria do poduchy

Abiernat | 2019-05-27
Przeczytana: 27 maja 2019