Co zbroiła Zbrojownia czyli zwariowany przewodnik po Gdańsku

Wydawnictwo: Urząd Miejski w Gdańsku
1 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Gdańsk, dla dzieci
Agnieczka

W tej książce znajdziesz miejsca, które udało się nam podejrzeć. Znajdziesz tu również kilkanaście zwariowanych historyjek i ciekawostek o zabytkach Gdańska, który wprost przepada za niestworzonymi opowieściami.

źródło opisu: Gdańsk: Urząd Miejski. Biuro Prezydenta ds. Promocji Miasta, 2008

źródło okładki: www.gdansk.pl/multimedia

Ta książka to jakieś nieporozumienie. Czy te opowiastki wyssane z palca mają zachęcić dzieci do zwiedzania i poznawania historii? Bardzo wątpię. W każdym razie moich dzieci i mnie by nie zachęciły. Zwiedzamy bez pomocy i zachęty takich pseudo-przewodników. Naprawdę nie rozumiem dlaczego powstają takie książki. I to ma by promocja miasta?

AiE_2004 | 2014-05-18