Sprytny biznes. Załóż i rozwijaj małą firmę w Polsce

7 (10 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
przedsiębiorczość, biznes, firma
biznes, finanse
joly_fh

Sprytny biznes. Załóż i rozwijaj małą firmę w Polsce to dzieło praktyka, który z niejednego pieca chleb jadał, a własną firmę zakładał dwukrotnie. To kopalnia wiedzy na temat zasad i procedur obowiązujących każdego przedsiębiorcę, a także zestaw zdroworozsądkowych porad, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Autor podpowie Ci, jak założyć biznes, gdzie szukać pomysłu na produkty czy usługi, a nawet skąd wziąć na to pieniądze! Wyjaśni też, dlaczego tak ważne jest myślenie perspektywiczne i dopracowany biznesplan. Poprowadzi Cię krok po kroku od pomysłu o rozpoczęciu działalności gospodarczej po sprytne zarządzanie zarejestrowaną firmą. Krótko mówiąc, po lekturze tej książki będziesz wiedział, jak odnaleźć się w gronie rekinów biznesu!

źródło opisu: Wydawnictwo Helion, 2011

źródło okładki: www.onepress.pl

LongWinterNights | 2014-12-02

Autor zaoszczędził mi naprawdę dużo czasu, ocalając przed grzebaniem się w zawiłych przepisach prawnych i lecząc ze stresu "czy aby na pewno niczego ważnego nie przeoczyłam, za co potem będę słono płacić?". Handbook podający na tacy to, co powinno się wiedzieć i zrobić, otwierając swoją pierwszą firmę. Jestem na tak.