A co z prawdą?

Wydawnictwo: Psychoskok
Aneta

"A co z prawdą?" to najnowsza książka Ewy Witkiewicz - autorki m.in. powieści "Ze szczęściem w ciuciubabkę". Książka o której mowa opowiada o dalszych losach Emmy - kobiety, która w labiryncie życia szuka szczęścia w miłości. Będąca w trakcie rozwodu kobieta wyrusza do Afryki, gdzie jako wolontariuszka zajmuje się pośrednictwem w adopcji afrykańskich dzieci przez bezdzietne małżeństwa z...

Będąca w trakcie rozwodu kobieta wyrusza do Afryki, gdzie jako wolontariuszka zajmuje się pośrednictwem w adopcji afrykańskich dzieci przez bezdzietne małżeństwa z Europy. W Burkina-Faso poznaje m.in. Daniego, który wprowadza ją w świat namiętności i potęgi miłości. Kobieta jest wniebowzięta i szybko zakochuje się w mężczyźnie. Niestety jej ukochany, którego tak długo szukała, zaraża się malarią i niebawem umiera. Po raz kolejny Emma musi pogodzić się z losem, który okazał się dla niej niezbyt łaskawy. Pozostawia jej jednak pewną niespodziankę, która stawia kobietę w zupełnie innym świetle, niż to dotychczas zostało przedstawione. Co to jest? Przekonamy się o tym, sięgając po najnowszą książkę Ewy Witkiewicz.

źródło opisu: http://www.ebooki123.pl/a-co-z-prawda_p216

źródło okładki: http://www.ebooki123.pl/a-co-z-prawda_p216