Tempt Me

Cykl: One Night with Sole Regret (tom 2)
Wydawnictwo: Olivia Cunning
literatura piękna
angielski

One more night… For almost a year, Madison has been Adam’s hook-up every time his band, Sole Regret, tours through Dallas. But in spite of the way he sets her body ablaze with passion, the occasional night of rock-her-world sex isn’t enough anymore. She needs a commitment and knows that won’t fit into Adam’s rock-star lifestyle. Madison will take one more hot-and-heavy night with the sexy...

One more night…

For almost a year, Madison has been Adam’s hook-up every time his band, Sole Regret, tours through Dallas. But in spite of the way he sets her body ablaze with passion, the occasional night of rock-her-world sex isn’t enough anymore. She needs a commitment and knows that won’t fit into Adam’s rock-star lifestyle. Madison will take one more hot-and-heavy night with the sexy musician before she cuts all ties with him for good. Even if she must break her own heart to do it.

To tempt him…

Life isn’t all bright lights and fan adulation for the lead guitarist for Sole Regret. Madison has seen Adam at his worst and still managed to bring out the best in him. Her cleverly concealed naughty side also brings out the beast in him. He’s never met a more tempting woman in his life.

Madison has no problem tempting Adam into her bed, but can she tempt his heart into taking a chance on love?

źródło opisu: http://www.oliviacunning.com

źródło okładki: http://www.oliviacunning.com

red_riddle | 2019-08-11
Przeczytana: 01 listopada 2018

Druga część - opowiastka o Adamie oraz Madison. Madison pomogła mu wyjść z nałogu, spotykali się kiedy tylko Adam z koncertem był w mieście Madison, ale tym razem postanawiają że chcą od siebie czegoś więcej.
Nie jest to historia najwyższych lotów, ale przynajmniej jest bardziej wiarygodna niż ta z pierwszej części. Nasi bohaterowie mają jakąś przeszłość, więc relacja nie zrodziła się w jedną noc, ale ok rok. Natomiast nie oczekiwałabym od tej serii za wiele poza sexem. Tak de facto to można określić to jako soft porno. Bardzo dużo zbliżeń, mało fabuły.

paulina2511 | 2018-10-31
Na półkach: Przeczytane, 2018

polecam

jovvi | 2018-03-06

Sorki ale te jej opisy... fantastyka naukowa. Choć przyznaje, że podręcznik "jak to zrobić" niezły:)

renka | 2018-01-31

Super

lulamae | 2015-03-22
Przeczytana: 22 marca 2015

Tym razem na pierwszy plan wysuwa się gitarzysta prowadzący - Adam i jego Madison.
Madison jest doradczynią od spraw nadużywania substancji, Adam zaś mając problemy z nadużywaniem narkotyków rok temu trafił w ręce Madison. Tak się poznali i tak zaczęła się ich znajomość.
Za każdym razem kiedy Adam ma być w Dallas spotykają się. Tak jest i tym razem - zarówno Adam jak i Madi nie mogą się doczekać spotkania i spędzenia ze sobą czasu. W ich relacji brakuje jednak jakiejkolwiek deklaracji, ani nie tworzą związku.
Pojawia się pytanie - czy brak zobowiązań na pewno jest tym czego chce każde z nich? Przekonajcie się.

Nie jest to jednak typ książek, które mogę ocenić wysoko i które trafiają w mój gust. Właściwie to bardzo się wynudziłam. Chciałam ocenić na cztery gwiazdki, jednak problemy Adama z ojcem oraz wątek konfliktu między Adamem i Shadem są obiecujące (stąd jedna gwiazdka ekstra).
Poza tym to dużo seksu, napalonej laski, która lubi ostro i jeszcze więcej seksu. Co za dużo to nie...

dark_tinkerbell | 2015-03-08

Przeczytałam prawie całą serię i ... niestety bardo się zawiodłam. Historia mało rozbudowana - dla mnie lekkie porno.

Laluuu | 2014-11-22
Na półkach: Przeczytane, Erotyczne

Taka sobie. Troszkę fabuły, mało akcji, dużo seksu.

bookish | 2014-07-28
Przeczytana: 28 lipca 2014

DLACZEGO NIE WIEM NIC WIĘCEJ O ADAMIE? wykopie tego ojca czy nie? kurde. a tak poza tym to podoba mi się jego relacja z Madison i to jak walczył, aby jej powiedzieć 'kocham cię'. ale to dobrze, większości te słowa przychodzą zbyt łatwo, a on musiał się upewnić dla siebie samego.

Magdalena | 2014-03-10
Przeczytana: 09 marca 2014

Kolejna część opowieści o członkach zespołu Sole Regret.
Tym razem Adam odkrywa swoje uczucia do Madison oraz pokazuje swoją przeszłość i kiedy już ma wziąć się za prostowanie swojego życia książka się kończy. W ten sposób autorka zachęca do czytania wszystkich części, szkoda tylko że nie ma ich wszystkich jeszcze dostępnych.
Polecam seria bardzo wciąga.

Kasia | 2014-02-03

Świetne, jak wszystkie książki Olivi ;)