Tempt Me

Cykl: One Night with Sole Regret (tom 2)
Wydawnictwo: Olivia Cunning
angielski

One more night… For almost a year, Madison has been Adam’s hook-up every time his band, Sole Regret, tours through Dallas. But in spite of the way he sets her body ablaze with passion, the occasional night of rock-her-world sex isn’t enough anymore. She needs a commitment and knows that won’t fit into Adam’s rock-star lifestyle. Madison will take one more hot-and-heavy night with the sexy...

One more night…

For almost a year, Madison has been Adam’s hook-up every time his band, Sole Regret, tours through Dallas. But in spite of the way he sets her body ablaze with passion, the occasional night of rock-her-world sex isn’t enough anymore. She needs a commitment and knows that won’t fit into Adam’s rock-star lifestyle. Madison will take one more hot-and-heavy night with the sexy musician before she cuts all ties with him for good. Even if she must break her own heart to do it.

To tempt him…

Life isn’t all bright lights and fan adulation for the lead guitarist for Sole Regret. Madison has seen Adam at his worst and still managed to bring out the best in him. Her cleverly concealed naughty side also brings out the beast in him. He’s never met a more tempting woman in his life.

Madison has no problem tempting Adam into her bed, but can she tempt his heart into taking a chance on love?

źródło opisu: http://www.oliviacunning.com

źródło okładki: http://www.oliviacunning.com

lulamae | 2015-03-22
Przeczytana: 22 marca 2015

Tym razem na pierwszy plan wysuwa się gitarzysta prowadzący - Adam i jego Madison.
Madison jest doradczynią od spraw nadużywania substancji, Adam zaś mając problemy z nadużywaniem narkotyków rok temu trafił w ręce Madison. Tak się poznali i tak zaczęła się ich znajomość.
Za każdym razem kiedy Adam ma być w Dallas spotykają się. Tak jest i tym razem - zarówno Adam jak i Madi nie mogą się doczekać spotkania i spędzenia ze sobą czasu. W ich relacji brakuje jednak jakiejkolwiek deklaracji, ani nie tworzą związku.
Pojawia się pytanie - czy brak zobowiązań na pewno jest tym czego chce każde z nich? Przekonajcie się.

Nie jest to jednak typ książek, które mogę ocenić wysoko i które trafiają w mój gust. Właściwie to bardzo się wynudziłam. Chciałam ocenić na cztery gwiazdki, jednak problemy Adama z ojcem oraz wątek konfliktu między Adamem i Shadem są obiecujące (stąd jedna gwiazdka ekstra).
Poza tym to dużo seksu, napalonej laski, która lubi ostro i jeszcze więcej seksu. Co za dużo to nie...

Kasik | 2013-06-03
Przeczytana: 03 czerwca 2013

Cóż... ja mam po prostu słabość do książek autorstwa Pani Olivii.
Tym razem również się nie zawiodłam.
Mimo iż mam wrażenie że gdzieś to już było.... czytałam ją z uśmiechem na twarzy :) Uwielbiam humor jaki autorka tworzy - mowa oczywiście o dialogach oraz o sytuacjach jakimi raczą się członkowie zespołu.
Ta część ma bardziej rozbudowaną treść - poza historią głównych bohaterów poznajemy pozostałych rockmenów, co sprawia że nie mogę doczekać się kolejnego tomu
Oczywiście książka zawiera również kawał erotyki :)

Gorąco polecam i zachęcam do lektury

Magdalena | 2014-03-10
Przeczytana: 09 marca 2014

Kolejna część opowieści o członkach zespołu Sole Regret.
Tym razem Adam odkrywa swoje uczucia do Madison oraz pokazuje swoją przeszłość i kiedy już ma wziąć się za prostowanie swojego życia książka się kończy. W ten sposób autorka zachęca do czytania wszystkich części, szkoda tylko że nie ma ich wszystkich jeszcze dostępnych.
Polecam seria bardzo wciąga.

emi_g | 2013-08-05
Na półkach: Przeczytane, Mam w pdf-ie, 2013
Przeczytana: 03 sierpnia 2013

Kolejna druga część serii o zespole Sole Regret. Tym razem Adam basista zespołu i jego słodka Madison, jego terapeutka od uzależnień, bo Adam ma problem z narkotykami.. Znają się od roku, spotykają gdy zespół jest w jej mieście, ale...no właśnie niby tylko sex od czasu do czasu i pomoc terapeutyczna...ale Madison zakochała się w szalonym rockmenie i oczywiści skrywa swoje uczucia...a Adama serce też bije trochę mocniej do Madison...I właśnie tej nocy kiedy zespół przyjeżdza a oni się spotykają, zmienia się wszystko:) Gorących scen na peweno nie zabraknie!!! A słodka Madison jest nie tylko słodka:)Skojarzenia z Sinnersami wogóle mi nie przeszkadzaja..nic a nic..
Tutaj też cała piątka jest zabawna i gorąca... już czekam na kolejnego:)

Betty | 2014-01-17

kolejna świetna część, opowiadająca o życiu nie całkiem osobistym ;) gwiazd rocka!!!Tym razem na tapecie Adam, czyli gitara prowadząca Sole Regret i jego miłosne rozterki ;)nie wiem, co jeszcze mogłabym napisać, aby w jakiś sposób odróżnić od siebie poszczególne części, ponieważ tak serio, akcja z reguły podobna i tylko imiona bohaterów ulegają zmianie...jak zawsze dużo seksu i zbyt krótkie jak dla mnie, przez co nie potrafię bardziej emocjonalnie związać się z bohaterami tej serii! Jak dotychczas najbardziej podobała mi się część o perkusiście i liczę, że sytuacja zmieni się na korzyść, bo na serio chciałabym napisać o czymś więcej niż tylko o pieprz....;(

książek: 2069
bookish | 2014-07-28
Przeczytana: 28 lipca 2014

DLACZEGO NIE WIEM NIC WIĘCEJ O ADAMIE? wykopie tego ojca czy nie? kurde. a tak poza tym to podoba mi się jego relacja z Madison i to jak walczył, aby jej powiedzieć 'kocham cię'. ale to dobrze, większości te słowa przychodzą zbyt łatwo, a on musiał się upewnić dla siebie samego.

aga | 2013-11-13
Na półkach: Przeczytane, Oryginały, 2013

" Dla pięciu seksowny bogów rocka Sole Regret, znalezienie miłości jest łatwe, ale utrzymanie jej jest trudniejsze.

Jeszcze jedna noc....

Od prawie roku, Madison trzymała się z Adamem za każdym razem gdy jego zespół, Sole Regret, koncertowało w Dallas. Ale mimo sposobu w jaki rozpala jej ciało, sporadyczne seksualne noce które wstrząsają jej światem, już nie wystarczają. Potrzebuje zaangażowania i wie, że to nie będzie pasowało do stylu życia gwiazdy rocka Adama. Madison podejmie się jeszcze jednej emocjonującej nocy z seksownym muzykiem zanim utnie z nim wszystkie kontakty na dobre. Nawet jeśli robiąc to złamie swoje serce.

Aby go skusić...

Życie nie mieni się tylko w jasnych barwach i schlebianie przez fanki nie jest wszystkim dla gitarzysty prowadzącego Sole Regret. Madison widziała Adama od jego najgorszej strony a mimo to udało się jej wyciągnąć z niego co najlepsze. Jej sprytnie ukryta niegrzeczna strona również wydobyła z niego bestię. Nigdy w swoim życiu nie spotkał...

iza161 | 2013-11-18
Przeczytana: 19 listopada 2013

Plytka;/

Laluuu | 2014-11-22
Na półkach: Przeczytane, Erotyczne

Taka sobie. Troszkę fabuły, mało akcji, dużo seksu.

Kasia | 2014-02-03

Świetne, jak wszystkie książki Olivi ;)