Sudety. Szlaki pełne skarbów. Przewodnik rekreacyjny

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Przewodniki rekreacyjne". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Bezdroża
Sudety, polskie góry, przewodnik
joly_fh

Sudety to region wprost kipiący od różnorodności. Nie brak tu wyniosłych górskich szczytów, szeroko rozlanych rzek i zamglonych torfowisk, ale także urokliwych miasteczek, łączących dziedzictwo wielokulturowej historii i piękno krajobrazu. Prócz wielu możliwości aktywnego wypoczynku, stylowych uzdrowisk, wytwornych pałaców i ruin piastowskich warowni, w sudeckich kotlinach znajdziemy bodaj najwięcej w Polsce starych kopalni, lochów, twierdz i poniemieckich bunkrów. Tutaj naprawdę nie sposób się nudzić!

Przewodnik Sudety. Szlaki pełne skarbów to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy pragną spędzić urlop w sposób ciekawy i aktywny. Publikacja zawiera wyczerpujące opisy najważniejszych miejscowości i atrakcji regionu oraz szereg propozycji górskich wędrówek. Szczegółowe i aktualne informacje praktyczne, mapy oraz poprzedzający główne rozdziały wstęp o charakterze informacyjnym dają możliwość pełnego rozeznania w urokach sudeckiej ziemi i żywego uczestniczenia w jej bujnej egzystencji.

źródło opisu: Wydawnictwo Bezdroża, 2012

źródło okładki: www.bezdroza.pl