Warszawa. Syrenka w wielkim mieście. Przewodnik rekreacyjny

Seria: Przewodniki Bezdroży
Wydawnictwo: Bezdroża
Warszawa, przewodnik
joly_fh

Warszawa to miasto niedoceniane przez turystów. Tymczasem mało kto wie, że pod względem ilości obiektów wpisanych do rejestru zabytków nieruchomych wyprzedza ona m.in. Kraków. Ale stołeczna metropolia to nie tylko „miasto nieujarzmione” o burzliwej historii, nie tylko kościoły i pałace, muzea i galerie... To także nowoczesne miasto biznesu, kultury i rozrywki, dorównujące na tych polach innym europejskim stolicom.

Przewodniki rekreacyjne oprowadzają po najciekawszych regionach i miastach – nie do pominięcia na trasie podróży. Opisom krajoznawczym towarzyszą mapy, ramki z ciekawostkami oraz starannie wybrane zdjęcia, dające przedsmak prawdziwej podróży. Zwięzłe informacje praktyczne pomagają zaplanować udany urlop i odnaleźć się w odwiedzanym miejscu. Wszystko to, w połączeniu z przejrzystym układem treści i atrakcyjną szatą graficzną, czyni z przewodnika rekreacyjnego niezastąpionego partnera w podróży.

źródło opisu: Wydawnictwo Bezdroża, 2013

źródło okładki: www.bezdroza.pl