Madera. Ogród na Atlantyku. Przewodnik rekreacyjny

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Przewodniki rekreacyjne". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Bezdroża
Madera, wyspy, przewodnik
joly_fh

Madera – niczym wynurzona z morskich odmętów część mitycznej Atlantydy – urzeka przybyszów rajskim krajobrazem. Przez cały rok panuje tu wiosenno-letnia pogoda, o wysokie klify rozbijają się fale przyboju, a w urwistych górach interioru szumią wawrzynowe lasy. Turystów przyciągają tu nie tylko plaże i levady, ale także znakomita kuchnia, w której króluje dorsz bacalhau, egzotyczne odmiany owoców i słynne na całym świecie wino.

Przewodniki rekreacyjne oprowadzają po najciekawszych regionach i miastach – nie do pominięcia na trasie podróży. Opisom krajoznawczym towarzyszą mapy, ramki z ciekawostkami oraz starannie wybrane zdjęcia, dające przedsmak prawdziwej podróży. Zwięzłe informacje praktyczne pomagają zaplanować udany urlop i odnaleźć się w odwiedzanym miejscu. Wszystko to, w połączeniu z przejrzystym układem treści i atrakcyjną szatą graficzną, czyni z przewodnika rekreacyjnego niezastąpionego partnera w podróży.

źródło opisu: Bezdroża, 2013

źródło okładki: www.bezdroza.pl