Nowa Zelandia. Przewodnik National Geographic

Tłumaczenie: Jacek Sikora
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ruszaj w świat z National Geographic!". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: G+J
RoKoko

Każdego dnia eksperci National Geographic przemierzają świat, zgłębiając kulturę i dzieje odwiedzanych krajów oraz przypatrując się ich mieszkańcom. Zdobytą wiedzę przekazują na łamach przewodników National Geographic, obejmujących: MARSZRUTY, oparte na bogactwie nowozelandzkich doświadczeń, które pomogą zaplanować pobyt adekwatnie do posiadanego czasu i zainteresowań. NIEZWYKŁE...

NIEZWYKŁE DOŚWIADCZENIA, od kosztowania maoryskich specjałów kulinarnych, przez tropienie kiwi, ochotniczą pracę przy produkcji zdrowej żywności po galopy na plażach.

RADY BYWALCÓW, od fotografików, podróżników i dziennikarzy National Geographic po rodzimych znawców rozmaitych zagadnień, dotyczące ulubionych miejsc, zasad postępowania i wielu innych kwestii.

TRASY WYCIECZEK PIESZYCH I SAMOCHODOWYCH, opatrzone klarownymi mapami i planami, takimi jak śródmieścia Auckland, szlaku Milford, trawersu Tongariro czy winnic w dolinie Wairau.

PROPOZYCJE MNIEJ RUTYNOWYCH SZLAKÓW, jak wejście na wulkan Taranaki, spływ z biegiem dziewiczej rzeki Whanganui, wyprawa na Wyspę Stewarta lub Przylądek Wschodni.

LISTĘ TEGO, CZEGO POMINĄĆ NIE WOLNO, w każdym omówionym w przewodniku regionie, a także przy trasie każdej wycieczki pieszej bądź samochodowej.

WSPANIAŁE ZDJĘCIA, GRAFIKI, PLANY I MAPY, które ułatwiają podjęcie decyzji, poruszanie się i gruntowne poznanie każdego miejsca.

źródło opisu: G+J RBA, Warszawa 2010

źródło okładki: Zdjęcie autorskie