Żyrafy w chabrach

Wydawnictwo: My Book
literatura piękna
Bożena

Żyrafy w chabrach to kontynuacja opowieści o życiu i przygodach trzech przyjaciółek: Jolki, Małgosi i Doroty, znanych czytelnikom z pierwszej części pt. Żyrafy w oborach. Akcja toczy się kilka lat później, na świecie są już ich dzieci. Dodajmy, dzieci z piekła rodem. Ich pomysły sprawiają, że życie przy ul. Malczewskiego nigdy nie może być monotonne. Jak w pierwszej części, nadal zaskakują...

Jak w pierwszej części, nadal zaskakują babka i matka, i to nie tylko strojami. Ponadto do grona niebanalnych postaci dołączają m.in. prowadząca gospodarstwo sióstr Irencia (kobieta wielkiego serca… i równie wielkiej postury), oraz Ryszarda, pseudonim „Glista” (donosicielka, brzydka i zakompleksiona ulubienica dyrektorki przedszkola, w którym pracuje Jolka). W tym niezwykłym towarzystwie ani główne bohaterki książki, ani czytelnicy nie mają szans na choćby odrobinę nudy!

źródło opisu: http://www.mybook.pl/6/0/bid/290

źródło okładki: http://www.mybook.pl/6/0/bid/290

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!