Mocne Uderzenie

Wydawnictwo: Amber
tłumaczenie
Agata Kowalczyk
Wicked Beat
miłość, seks, romans, muzyka, pożądanie

Tom 4 bestsellerowej serii rozpoczętej Za Sceną Oboje muszą odzyskać wiarę w siebie. Czy sprawi to prawdziwa miłość i nieziemski seks? Kolejny gorący rockman w czwartym tomie serii o Sinnersach Od pierwszego spojrzenia na nową realizatorkę dźwięku Eric, perkusista Sinnersów, wie, że musi ją zdobyć. Ale Rebeka jest zbyt zajęta gitarzystą Treyem, w którym kocha się od dawna. Wkrótce jednak...

Tom 4 bestsellerowej serii rozpoczętej Za Sceną
Kolejny gorący rockman w czwartym tomie serii o Sinnersach

Wkrótce jednak zaczyna dostrzegać Erica. Fenomenalny perkusista potrafi ją rozbawić i przy nim czuje się seksowna i godna pożądania – a właśnie tego potrzebuje, by zapomnieć o toksycznych słowach poprzedniego chłopaka.
Jest kobietą, która potrafi oddać się mężczyźnie ciałem i duszą. Eric czuje się przy niej jak prawdziwy macho – a właśnie tego potrzebuje po latach podziwiania z ławki rezerwowych swoich obłędnie utalentowanych pod każdym względem kolegów...

źródło opisu: http://www.amber.sm.pl/ksiazka/1557/mocne-uderzenie

źródło okładki: http://www.amber.sm.pl/ksiazka/1557/mocne-uderzenie

• Cześć, co słychać?
  • Malfetto. Drużyna Róży
  • Saga Puszczy Białowieskiej
  • Saga Ognia i Wody. Księga trzecia: Mroczny Przypływ
  • Sen sów

8,33 (9 ocen i opinii)
Saga Puszczy Białowieskiej
Simona Kossak

8,25 (4 ocen i opinii)
Saga Ognia i Wody. Księga trzecia: Mroczny Przypływ
Jennifer Donnelly

Owieczki dobre, owieczki złe
Joanna Cannon

9 (2 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Kanon24pl | 2016-04-08
Przeczytana: 2016 rok

Nieco sceptycznie podchodziłem do książki " Mocne uderzenie" ale jest to dobra literatura erotyczna, zdecydowanie lepsza od słynnego Greya . Autorka po prostu to czuje .

olidi | 2014-04-18
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 18 kwietnia 2014

Końcówka bardzo wzruszająca, ale po tak długim okresie oczekiwania spodziewałam się czegoś więcej.

Deepi | 2015-10-03
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Sinnersi to dla mnie książki kultowe:) Przeczytałam każdą jedną część jakieś 100 lat temu:)

| 2013-08-11
Przeczytana: 11 sierpnia 2013

Świetna, gorąca, fajnie napisana.. Co tu więcej pisać.. Polecam :D

kruszyna13 | 2013-11-27

Książka tak jak Eric Sticks- zwariowana i pełna erotyzmu.

Jolka1711 | 2015-02-17
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 16 lutego 2015

Nie zawiodłam się, i także tę czwartą części cyklu pochłonęłam szybko momentami chichocząc jak głupia. Polecam. Obecnie czekam na historię ostatniego członka zespołu- Treya, najbardziej zwariowanego i nieprzewidywalnego.
A na koniec trochę podsumowania , po przeczytaniu czterech części cyklu Ich noce Olivi Cunning muszę przyznać ,że trafiła w dziesiątkę . Cykl o rockowym zespole Sinnersach mnie zachwycił. Nie chodzi tu tylko o fajnie zarysowaną fabułę kręcącą się wokół muzyków i ich życia – nie tylko erotycznego. Całość napisana z werwą , humorem a na dodatek dotykająca wielu aspektów życia seksualnego współczesnych ludzi . Autorka nie boi się podejmować różnych wątków erotycznych a robi to delikatnie ale bez pruderii. Jest tu wszystko – przygoda , sex i miłość oraz problemy z którymi stykamy się we współczesnym świecie ( stalking, narkotyki, uzależnienie od leków, brak tolerancji wobec innych orientacji seksualnych, przemoc itp.) Z niecierpliwością będę czekać na...

kasiorek | 2014-03-28
Przeczytana: 28 marca 2014

CUDO! Niecierpliwie czekałam na 4 część Ich Nocy i się doczekałam. Lubiący patrzeć, genialny perkusista Sinnersów, Erick Sticks spotkał swoją drugą połówkę i... wcale nie było z górki. Ale dali radę.
Napisane świetnie, czyta się jednym tchem, aczkolwiek trochę przeszkadzają błędy tłumaczki: szit zamiast gówno, nie odmienianie słowa penis i kilka innych.
Ale trzeba to przełknąć i czytać, czytać, czytać.
A później czekać na ostatnią cześć z Treyem Millsem w roli głównej.

czesia15 | 2014-04-17

och mój kochany Eric ;) ile ja się musiałam nacierpieć i czekać aby przeczytać tą część , bo dla niedoinformowanych to najpierw wyszła 5 część a na końcu 4. Więc kupiłam sobie tą 5 ale musiałam zaciskać rączki i oczy i z sfrustacji gryźć moje biedne usta aby mnie nie korciła, i biedna czekałam i czekałam aż w końcu dostałam mojego Erica w swoje łapki i przeczytałam od razu obydwie książki to nic że poszłam o 4,30 rano spać , było warto ;)

Kasia | 2013-09-18
Przeczytana: wrzesień 2013

Uwielbiam całą serie. Uwielbiam Erica! Książka jest świetna (jak dla mnie najlepsza)
Podoba mi się to, że prawie od początku wiedzieli że chcą ze sobą być . Nie było żadnego 'chciałabym a boje się' . Przez to historia jest jakaś taka nowa i odświeżające. Poza tym znajdziemy to co w serii najlepsze - dużo seksu , dużo humoru i muzyki.
POLECAM!

Katarzyna | 2014-04-26
Przeczytana: 26 kwietnia 2014

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Czwarty tom na który czekałam z niecierpliwością jest rewelacyjny jak jego poprzednie trzy części,każdy kto sięgnie po "Za sceną" będzie musiał przeczytać całą serie inaczej się nie da po prostu-gorąco polecam.

Na półkach