Mocne Uderzenie

Wydawnictwo: Amber
tłumaczenie
Agata Kowalczyk
Wicked Beat
miłość, seks, romans, muzyka, pożądanie

Tom 4 bestsellerowej serii rozpoczętej Za Sceną Oboje muszą odzyskać wiarę w siebie. Czy sprawi to prawdziwa miłość i nieziemski seks? Kolejny gorący rockman w czwartym tomie serii o Sinnersach Od pierwszego spojrzenia na nową realizatorkę dźwięku Eric, perkusista Sinnersów, wie, że musi ją zdobyć. Ale Rebeka jest zbyt zajęta gitarzystą Treyem, w którym kocha się od dawna. Wkrótce jednak...

Tom 4 bestsellerowej serii rozpoczętej Za Sceną
Kolejny gorący rockman w czwartym tomie serii o Sinnersach

Wkrótce jednak zaczyna dostrzegać Erica. Fenomenalny perkusista potrafi ją rozbawić i przy nim czuje się seksowna i godna pożądania – a właśnie tego potrzebuje, by zapomnieć o toksycznych słowach poprzedniego chłopaka.
Jest kobietą, która potrafi oddać się mężczyźnie ciałem i duszą. Eric czuje się przy niej jak prawdziwy macho – a właśnie tego potrzebuje po latach podziwiania z ławki rezerwowych swoich obłędnie utalentowanych pod każdym względem kolegów...

źródło opisu: http://www.amber.sm.pl/ksiazka/1557/mocne-uderzenie

6,57 (21 ocen i opinii)
Hrabal. Słodka apokalipsa
Aleksander Kaczorowski

8,25 (4 ocen i opinii)
Zielone migdały, czyli po co światu Kurdowie
Paweł Smoleński

6,5 (2 ocen i opinii)
Wojna umarła, niech żyje wojna. Bośniackie rozrachunki
Ed Vulliamy

Drugi pocałunek Gity Danon
Miljenko Jergović

0 (0 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
olidi | 2014-04-18
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 18 kwietnia 2014

Końcówka bardzo wzruszająca, ale po tak długim okresie oczekiwania spodziewałam się czegoś więcej.

Deepi | 2015-10-03
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Sinnersi to dla mnie książki kultowe:) Przeczytałam każdą jedną część jakieś 100 lat temu:)

| 2013-08-11
Przeczytana: 11 sierpnia 2013

Świetna, gorąca, fajnie napisana.. Co tu więcej pisać.. Polecam :D

kruszyna13 | 2013-11-27

Książka tak jak Eric Sticks- zwariowana i pełna erotyzmu.

kasiorek | 2014-03-28
Przeczytana: 28 marca 2014

CUDO! Niecierpliwie czekałam na 4 część Ich Nocy i się doczekałam. Lubiący patrzeć, genialny perkusista Sinnersów, Erick Sticks spotkał swoją drugą połówkę i... wcale nie było z górki. Ale dali radę.
Napisane świetnie, czyta się jednym tchem, aczkolwiek trochę przeszkadzają błędy tłumaczki: szit zamiast gówno, nie odmienianie słowa penis i kilka innych.
Ale trzeba to przełknąć i czytać, czytać, czytać.
A później czekać na ostatnią cześć z Treyem Millsem w roli głównej.

czesia15 | 2014-04-17

och mój kochany Eric ;) ile ja się musiałam nacierpieć i czekać aby przeczytać tą część , bo dla niedoinformowanych to najpierw wyszła 5 część a na końcu 4. Więc kupiłam sobie tą 5 ale musiałam zaciskać rączki i oczy i z sfrustacji gryźć moje biedne usta aby mnie nie korciła, i biedna czekałam i czekałam aż w końcu dostałam mojego Erica w swoje łapki i przeczytałam od razu obydwie książki to nic że poszłam o 4,30 rano spać , było warto ;)

Kasia | 2013-09-18
Przeczytana: wrzesień 2013

Uwielbiam całą serie. Uwielbiam Erica! Książka jest świetna (jak dla mnie najlepsza)
Podoba mi się to, że prawie od początku wiedzieli że chcą ze sobą być . Nie było żadnego 'chciałabym a boje się' . Przez to historia jest jakaś taka nowa i odświeżające. Poza tym znajdziemy to co w serii najlepsze - dużo seksu , dużo humoru i muzyki.
POLECAM!

Katarzyna | 2014-04-26
Przeczytana: 26 kwietnia 2014

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Czwarty tom na który czekałam z niecierpliwością jest rewelacyjny jak jego poprzednie trzy części,każdy kto sięgnie po "Za sceną" będzie musiał przeczytać całą serie inaczej się nie da po prostu-gorąco polecam.

daria | 2013-12-11
Na półkach: 2013, Przeczytane
Przeczytana: 10 grudnia 2013

Brak tu tego cudownego klimatu. Przez sceny seksu przelatywałam powierzchownie i kiedy zaczęło mnie nudzić na scenę wkroczył Isaac i swoją przygoda rozruszał drugą połowę.

Anda | 2015-04-14

Kolejna część przygód Sinners'ów -Kolejne miłe zaskoczenia i życiowy temat o tym jak ktoś kto z pozoru wydaje się do niczego, może stać się kimś niesamowitym.

Na półkach