Okładka książki Mocne Uderzenie

Mocne Uderzenie

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Sinners on Tour". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
Agata Kowalczyk
Wicked Beat
wydawnictwo
Amber
miłość, seks, romans, muzyka, pożądanie
romans
typ
papier
7.75 (364 ocen i 44 opinie)

Opis książki

Tom 4 bestsellerowej serii rozpoczętej Za Sceną Oboje muszą odzyskać wiarę w siebie. Czy sprawi to prawdziwa miłość i nieziemski seks? Kolejny gorący rockman w czwartym tomie serii o Sinnersach Od pierwszego spojrzenia na nową realizatorkę dźwięku Eric, perkusista Sinnersów, wie, że musi ją zdobyć. Ale Rebeka jest zbyt zajęta gitarzystą Treyem, w którym kocha się od dawna. Wkrótce jednak zaczyna...

Tom 4 bestsellerowej serii rozpoczętej Za Sceną
Kolejny gorący rockman w czwartym tomie serii o Sinnersach

Wkrótce jednak zaczyna dostrzegać Erica. Fenomenalny perkusista potrafi ją rozbawić i przy nim czuje się seksowna i godna pożądania – a właśnie tego potrzebuje, by zapomnieć o toksycznych słowach poprzedniego chłopaka.
Jest kobietą, która potrafi oddać się mężczyźnie ciałem i duszą. Eric czuje się przy niej jak prawdziwy macho – a właśnie tego potrzebuje po latach podziwiania z ławki rezerwowych swoich obłędnie utalentowanych pod każdym względem kolegów...

źródło opisu: http://www.amber.sm.pl/ksiazka/1557/mocne-uderzenie

Opinie czytelników
Sarita | 2014-03-09
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 09 marca 2014

Jestem rozczarowana...Żadnego rozlewu krwi? A tak serio to od początku nie darzyłam Erica miłością. Taki zespołowy klown. Po tej książce go polubiłam. Za to Tray...ech...im dalej tym goręcej...

daria | 2013-12-11
Przeczytana: 10 grudnia 2013

Brak tu tego cudownego klimatu. Przez sceny seksu przelatywałam powierzchownie i kiedy zaczęło mnie nudzić na scenę wkroczył Isaac i swoją przygoda rozruszał drugą połowę.

gosiuloch | 2014-01-19

Erik był tu jak dla mnie słodziakiem i dlatego mam słabość do tej akurat części :) Podobała mi się i polecam ją, bo fabuła była naprawdę niezła ;)

Monia | 2014-01-15
Przeczytana: 15 stycznia 2014

Według mnie najfajniejsza z przeczytanych części, głównie dlatego, że głównym bohaterem jest perkusista Eric :)

mr2j | 2013-08-07

witam ktoś się orientuję kiedy bedzie dostępna w polsce???

Lustro | 2013-11-16
Przeczytana: 16 listopada 2013

Na ponad 300 stronach są same "momenty", porno w wersji papierowej. Rzeczywistej fabuły na jakieś 50 stron. Dla czytelników lubiących taki typ literatury napewno będzie to hit. Mnie niezmiernie bawiły dialogi, wielkim plusem jest też pena spójność całej serii. Generalnie porównując do innych tego typu "dzieł" jest bardzo ok.

Adrienne | 2014-03-04

Eric Sticks bohater 4 części Sinnersów... w poprzednich częściach nie lubiłam go, denerwowało mnie jego zachowanie, ale po przeczytaniu tej części zmieniłam zdanie na jego temat, no i co najważniejsze zrozumiałam dlaczego zachowywał się tak jak się zachowywał...
Ta ksiązka jest po prostu rewelacyjna tak jak i Eric ;);)

Britta | 2013-11-13
Przeczytana: 11 listopada 2013

Świetna. Gorąca, momentami zabawna. Czytając od początku cała serię Eric wydawał mi się taki niepozorny, z tyłu a tu takie zaskoczenie. Bardzo pozytywne. Zdecydowanie jedna z lepszych historii sexownych rockmanów. Polecam.

Paula | 2014-07-18
Przeczytana: 17 lipca 2014

Rewelacja! jestem na prawdę pod dużym wrażeniem Erika, który nie zachwycał w poprzednich częściach:) Książka gorąca i ciekawa, polecam. Teraz został już tylko Trey... mniam....

iza161 | 2013-11-16
Przeczytana: 16 listopada 2013

Oj nie zawiodlam sie, choc poczatek mnie nie zachwycil, caly czas sex,sex i sex... hm jak pusty tasiemiec porno. Ale jak juz sie zaczelo to super:)

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto