Okładka książki Mocne Uderzenie

Mocne Uderzenie

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Sinners on Tour". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
Agata Kowalczyk
Wicked Beat
wydawnictwo
Amber
miłość, seks, romans, muzyka, pożądanie
romans
typ
papier
7,77 (404 ocen i 49 opinii)

Opis książki

Tom 4 bestsellerowej serii rozpoczętej Za Sceną Oboje muszą odzyskać wiarę w siebie. Czy sprawi to prawdziwa miłość i nieziemski seks? Kolejny gorący rockman w czwartym tomie serii o Sinnersach Od pierwszego spojrzenia na nową realizatorkę dźwięku Eric, perkusista Sinnersów, wie, że musi ją zdobyć. Ale Rebeka jest zbyt zajęta gitarzystą Treyem, w którym kocha się od dawna. Wkrótce jednak zaczyna...

Tom 4 bestsellerowej serii rozpoczętej Za Sceną
Kolejny gorący rockman w czwartym tomie serii o Sinnersach

Wkrótce jednak zaczyna dostrzegać Erica. Fenomenalny perkusista potrafi ją rozbawić i przy nim czuje się seksowna i godna pożądania – a właśnie tego potrzebuje, by zapomnieć o toksycznych słowach poprzedniego chłopaka.
Jest kobietą, która potrafi oddać się mężczyźnie ciałem i duszą. Eric czuje się przy niej jak prawdziwy macho – a właśnie tego potrzebuje po latach podziwiania z ławki rezerwowych swoich obłędnie utalentowanych pod każdym względem kolegów...

źródło opisu: http://www.amber.sm.pl/ksiazka/1557/mocne-uderzenie

Polecamy

Opinie czytelników
Alivea | 2014-05-30
Na półkach: Ebook, Przeczytane

To już 4 tom? Przeczytałam wszystkie i przyznam się bez bicia, że nie jestem wielką fanką. Właściwie to nie jest coś odkrywczego, nie oszukujmy się. To nie jest nawet świetny kawałek prozy. Ale jak wciąga!
Jedną książkę można przeczytać w parę godzin. Nie skomplikowana, oparta głównie na dialogach i seksie. Lekko i komfortowo. Choć muszę stwierdzić, że "Mocne uderzenie" jest chyba najlepszą książką z serii a Eric był zawsze moim ulubieńcem. Być może przez słabość do perkusistów..
Jeśli szukacie czegoś lekkiego, nie nadwyrężającego szarych komórek, relaksującego i seksownego to jest to zdecydowany strzał w dziesiątkę.

Katarzyna | 2014-04-26
Przeczytana: 26 kwietnia 2014

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Czwarty tom na który czekałam z niecierpliwością jest rewelacyjny jak jego poprzednie trzy części,każdy kto sięgnie po "Za sceną" będzie musiał przeczytać całą serie inaczej się nie da po prostu-gorąco polecam.

Sarita | 2014-03-09
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 09 marca 2014

Jestem rozczarowana...Żadnego rozlewu krwi? A tak serio to od początku nie darzyłam Erica miłością. Taki zespołowy klown. Po tej książce go polubiłam. Za to Tray...ech...im dalej tym goręcej...

daria | 2013-12-11
Przeczytana: 10 grudnia 2013

Brak tu tego cudownego klimatu. Przez sceny seksu przelatywałam powierzchownie i kiedy zaczęło mnie nudzić na scenę wkroczył Isaac i swoją przygoda rozruszał drugą połowę.

gosiuloch | 2014-01-19

Erik był tu jak dla mnie słodziakiem i dlatego mam słabość do tej akurat części :) Podobała mi się i polecam ją, bo fabuła była naprawdę niezła ;)

Monia | 2014-01-15
Przeczytana: 15 stycznia 2014

Według mnie najfajniejsza z przeczytanych części, głównie dlatego, że głównym bohaterem jest perkusista Eric :)

feria17 | 2014-10-13

Najlepsze połączenie humoru i seksu jakie kiedykolwiek czytałam ;))))

mr2j | 2013-08-07

witam ktoś się orientuję kiedy bedzie dostępna w polsce???

Lustro | 2013-11-16
Przeczytana: 16 listopada 2013

Na ponad 300 stronach są same "momenty", porno w wersji papierowej. Rzeczywistej fabuły na jakieś 50 stron. Dla czytelników lubiących taki typ literatury napewno będzie to hit. Mnie niezmiernie bawiły dialogi, wielkim plusem jest też pena spójność całej serii. Generalnie porównując do innych tego typu "dzieł" jest bardzo ok.

Adrienne | 2014-03-04

Eric Sticks bohater 4 części Sinnersów... w poprzednich częściach nie lubiłam go, denerwowało mnie jego zachowanie, ale po przeczytaniu tej części zmieniłam zdanie na jego temat, no i co najważniejsze zrozumiałam dlaczego zachowywał się tak jak się zachowywał...
Ta ksiązka jest po prostu rewelacyjna tak jak i Eric ;);)

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto

Pobierz aplikację mobilną

Kalendarium literackie
  • Trudi Canavan
    45. rocznica
    urodzin
    Szczęśliwe zakończenie to luksus na jaki może pozwolić sobie fikcja.
  • Michael Crichton
    72. rocznica
    urodzin
    Każde odkrycie jest gwałtem na naturze.
  • Leszek Kołakowski
    87. rocznica
    urodzin
    Czas jako substrat ludzkiego doświadczenia nie daje się skonceptualizować (w sensie redukcji do terminów bardziej pierwotnych). Jeśli postrzegamy go jako niekończące się samounicestwienie, cały świat doświadczenia z braku substratu zapada się w nicość. Absolut może służyć ocaleniu świata, uratować g... pokaż więcej
  • Gianni Rodari
    94. rocznica
    urodzin
    Każde dziecko, które przychodzi na świat, wie, że cały świat jest jego i nie musi zań płacić ani grosza, musi tylko zakasać rękawki, wyciągnąć rączki i go sobie wziąć.[z bajki "O kupowaniu Sztokholmu"]
  • Aravind Adiga
    40. rocznica
    urodzin
    biedni marzą, by mieć pod dostatkiem jedzenia i wyglądać, jak bogaci, a .... bogaci? Żeby schudnąć i wyglądać, jak biedni
  • Randy Pausch
    54. rocznica
    urodzin
    Czas jest wszystkim, co masz ... i pewnego dnia może się okazać, że masz go mniej, niż sądzisz.
  • Laurie Halse Anderson
    53. rocznica
    urodzin
    Chcę biec, lecieć, bić skrzydłami tak mocno, aby nie słyszeć niczego poza łomotem własnego serca.
  • Marcin Meller
    46. rocznica
    urodzin
    Pani pokazała jelenia i zapytała nas, kto wie, jak nazywa się zwierzę. Ja wiedziałem, więc się ochoczo zgłosiłem i powiedziałem, że Lenin. Pani się stropiła i powiedziała, że chyba coś mi się pomieszało, bo to jeleń, a wielki Lenin, Włodzimierz Iljicz to człowiek, (...). Na co ja buńczucznie, że to... pokaż więcej
  • Théophile Gautier
    142. rocznica
    śmierci
    Zdaje mi się, jak gdyby moje ciało stało się przepuszczalne, moje ja uciekało z niego tak jak woda przez sito. Czuję, że się roztapiam we wszechbycie, z trudem odróżniam siebie od świata, w który się zapadam. Życie, którego - o ile tylko mogę - odgrywam zwykłą pantomimę, aby nie martwić krewnych i p... pokaż więcej

Znajdź nas na Facebooku