Okładka książki Mocne Uderzenie

Agata Kowalczyk
Wicked Beat
wydawnictwo
Amber
miłość, seks, romans, muzyka, pożądanie
romans
typ
papier
7,8 (514 ocen i 53 opinie)

Opis książki

Tom 4 bestsellerowej serii rozpoczętej Za Sceną Oboje muszą odzyskać wiarę w siebie. Czy sprawi to prawdziwa miłość i nieziemski seks? Kolejny gorący rockman w czwartym tomie serii o Sinnersach Od pierwszego spojrzenia na nową realizatorkę dźwięku Eric, perkusista Sinnersów, wie, że musi ją zdobyć. Ale Rebeka jest zbyt zajęta gitarzystą Treyem, w którym kocha się od dawna. Wkrótce jednak...

Tom 4 bestsellerowej serii rozpoczętej Za Sceną
Kolejny gorący rockman w czwartym tomie serii o Sinnersach

Wkrótce jednak zaczyna dostrzegać Erica. Fenomenalny perkusista potrafi ją rozbawić i przy nim czuje się seksowna i godna pożądania – a właśnie tego potrzebuje, by zapomnieć o toksycznych słowach poprzedniego chłopaka.
Jest kobietą, która potrafi oddać się mężczyźnie ciałem i duszą. Eric czuje się przy niej jak prawdziwy macho – a właśnie tego potrzebuje po latach podziwiania z ławki rezerwowych swoich obłędnie utalentowanych pod każdym względem kolegów...

źródło opisu: http://www.amber.sm.pl/ksiazka/1557/mocne-uderzenie

źródło okładki: http://www.amber.sm.pl/ksiazka/1557/mocne-uderzenie

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
Monia | 2014-01-15
Przeczytana: 15 stycznia 2014

Według mnie najfajniejsza z przeczytanych części, głównie dlatego, że głównym bohaterem jest perkusista Eric :)

olidi | 2014-04-18
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 18 kwietnia 2014

Końcówka bardzo wzruszająca, ale po tak długim okresie oczekiwania spodziewałam się czegoś więcej.

emi_g | 2013-06-21
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, 2013
Przeczytana: 24 października 2013

Gorąca!!:):)

Jolka1711 | 2015-02-17
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 16 lutego 2015

Nie zawiodłam się, i także tę czwartą części cyklu pochłonęłam szybko momentami chichocząc jak głupia. Polecam. Obecnie czekam na historię ostatniego członka zespołu- Treya, najbardziej zwariowanego i nieprzewidywalnego.
A na koniec trochę podsumowania , po przeczytaniu czterech części cyklu Ich noce Olivi Cunning muszę przyznać ,że trafiła w dziesiątkę . Cykl o rockowym zespole Sinnersach mnie zachwycił. Nie chodzi tu tylko o fajnie zarysowaną fabułę kręcącą się wokół muzyków i ich życia – nie tylko erotycznego. Całość napisana z werwą , humorem a na dodatek dotykająca wielu aspektów życia seksualnego współczesnych ludzi . Autorka nie boi się podejmować różnych wątków erotycznych a robi to delikatnie ale bez pruderii. Jest tu wszystko – przygoda , sex i miłość oraz problemy z którymi stykamy się we współczesnym świecie ( stalking, narkotyki, uzależnienie od leków, brak tolerancji wobec innych orientacji seksualnych, przemoc itp.) Z niecierpliwością będę czekać na...

Alivea | 2014-05-30
Na półkach: Przeczytane, Ebook

To już 4 tom? Przeczytałam wszystkie i przyznam się bez bicia, że nie jestem wielką fanką. Właściwie to nie jest coś odkrywczego, nie oszukujmy się. To nie jest nawet świetny kawałek prozy. Ale jak wciąga!
Jedną książkę można przeczytać w parę godzin. Nie skomplikowana, oparta głównie na dialogach i seksie. Lekko i komfortowo. Choć muszę stwierdzić, że "Mocne uderzenie" jest chyba najlepszą książką z serii a Eric był zawsze moim ulubieńcem. Być może przez słabość do perkusistów..
Jeśli szukacie czegoś lekkiego, nie nadwyrężającego szarych komórek, relaksującego i seksownego to jest to zdecydowany strzał w dziesiątkę.

Katarzyna | 2014-04-26
Przeczytana: 26 kwietnia 2014

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Czwarty tom na który czekałam z niecierpliwością jest rewelacyjny jak jego poprzednie trzy części,każdy kto sięgnie po "Za sceną" będzie musiał przeczytać całą serie inaczej się nie da po prostu-gorąco polecam.

Sarita | 2014-03-09
Przeczytana: 09 marca 2014

Jestem rozczarowana...Żadnego rozlewu krwi? A tak serio to od początku nie darzyłam Erica miłością. Taki zespołowy klown. Po tej książce go polubiłam. Za to Tray...ech...im dalej tym goręcej...

gosiuloch | 2014-01-19

Erik był tu jak dla mnie słodziakiem i dlatego mam słabość do tej akurat części :) Podobała mi się i polecam ją, bo fabuła była naprawdę niezła ;)

feria17 | 2014-10-13

Najlepsze połączenie humoru i seksu jakie kiedykolwiek czytałam ;))))

mr2j | 2013-08-07

witam ktoś się orientuję kiedy bedzie dostępna w polsce???

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto

Pobierz aplikację mobilną

Kalendarium literackie
  • Robin Hobb
    63. rocznica
    urodzin
    Człowiek jest jeszcze bardziej samotny, jeśli wie, że gdzieś tam w świecie dobrze się wiedzie bez niego, przyjaciołom i rodzinie.
  • Mike Resnick
    73. rocznica
    urodzin
    - Nazwij mnie jeszcze raz TOTAM, a piekło zamarznie, zanim znajdę ci te dane - ostrzegł komputer.
  • Howard Pyle
    162. rocznica
    urodzin
    Kiedy byłem zamożny, przyjaciele przechwalali się przy moim stole, jak to mnie kochają. Ale gdy dąb pada w lesie, horda świń ucieka, aby jej nie przygniotło.
  • Julian Przyboś
    114. rocznica
  • Tadeusz Manteuffel
    113. rocznica
  • Gregg Olsen
    56. rocznica
    urodzin
    Żaden człowiek, a przede wszystkim żaden nastolatek, nie jest normalny ani się taki nie czuje. Każdy nosi coś w rodzaju maski, która nie pozwala ludziom dostrzec tego, co – albo kto – pod nią się kryje.
  • Janusz Sławiński
    81. rocznica
  • Teodor Parnicki
    107. rocznica
    urodzin
    Mówicie: temu a temu należy się miano dostojne prawdy dziejowej, tamtemu zaś miano też wprawdzie dostojne, przecież dostojnością odmiennego rodzaju: oto zmyślenia poetyckiego. Przeczę. Poezja różni się od historii formą, nie zaś tym, że jedna z dwu opowieści bliższa jest prawdy dziejowej, druga zaś... pokaż więcej
  • Yū Watase
    45. rocznica
  • Albert Espinosa
    42. rocznica
    urodzin
    Czy mogłem tak za nią tęsknić, jeśli jej nie znałem? Istota ludzka jest pełna magii, nie do opisania. Czułem coś wyjątkowego, kiedy wracałem do niej w myślach.
  • Klaus Hagerup
    69. rocznica
    urodzin
    Po raz pierwszy w życiu zrozumiałem, czym jest książka. Książka to magiczny świat, pełen malutkich znaczków, które potrafią ożywić zmarłych, a żywym zapewnić życie wieczne
    (s. 146).
  • Jan Dobraczyński
    21. rocznica
    śmierci
  • Anna Achmatowa
    49. rocznica
    śmierci
    Requiem, Epilog I Doświadczyłam, jak twarz się zapada, Jak strach nagle wyziera spod powiek, Jak na twarzy cierpienie układa Twarde linie pismem klinowym, Jak się włosy z brązowych i czarnych Spopielałe, srebrne nagle stają, Uśmiech więdnie na pokornych wargach, Lęk się w każdym półuśmiechu czai. J... pokaż więcej

Znajdź nas na Facebooku