Mocne Uderzenie

Cykl: Ich noce (tom 4)
Wydawnictwo: Amber
7,73 (625 ocen i 58 opinii)
tłumaczenie
Agata Kowalczyk
Wicked Beat
miłość, seks, romans, muzyka, pożądanie
romans

Tom 4 bestsellerowej serii rozpoczętej Za Sceną Oboje muszą odzyskać wiarę w siebie. Czy sprawi to prawdziwa miłość i nieziemski seks? Kolejny gorący rockman w czwartym tomie serii o Sinnersach Od pierwszego spojrzenia na nową realizatorkę dźwięku Eric, perkusista Sinnersów, wie, że musi ją zdobyć. Ale Rebeka jest zbyt zajęta gitarzystą Treyem, w którym kocha się od dawna. Wkrótce jednak...

Tom 4 bestsellerowej serii rozpoczętej Za Sceną
Kolejny gorący rockman w czwartym tomie serii o Sinnersach

Wkrótce jednak zaczyna dostrzegać Erica. Fenomenalny perkusista potrafi ją rozbawić i przy nim czuje się seksowna i godna pożądania – a właśnie tego potrzebuje, by zapomnieć o toksycznych słowach poprzedniego chłopaka.
Jest kobietą, która potrafi oddać się mężczyźnie ciałem i duszą. Eric czuje się przy niej jak prawdziwy macho – a właśnie tego potrzebuje po latach podziwiania z ławki rezerwowych swoich obłędnie utalentowanych pod każdym względem kolegów...

źródło opisu: http://www.amber.sm.pl/ksiazka/1557/mocne-uderzenie

Wakacje
Nina Majewska-Brown

8 (5 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
kasiorek | 2014-03-28
Przeczytana: 28 marca 2014

CUDO! Niecierpliwie czekałam na 4 część Ich Nocy i się doczekałam. Lubiący patrzeć, genialny perkusista Sinnersów, Erick Sticks spotkał swoją drugą połówkę i... wcale nie było z górki. Ale dali radę.
Napisane świetnie, czyta się jednym tchem, aczkolwiek trochę przeszkadzają błędy tłumaczki: szit zamiast gówno, nie odmienianie słowa penis i kilka innych.
Ale trzeba to przełknąć i czytać, czytać, czytać.
A później czekać na ostatnią cześć z Treyem Millsem w roli głównej.

czesia15 | 2014-04-17

och mój kochany Eric ;) ile ja się musiałam nacierpieć i czekać aby przeczytać tą część , bo dla niedoinformowanych to najpierw wyszła 5 część a na końcu 4. Więc kupiłam sobie tą 5 ale musiałam zaciskać rączki i oczy i z sfrustacji gryźć moje biedne usta aby mnie nie korciła, i biedna czekałam i czekałam aż w końcu dostałam mojego Erica w swoje łapki i przeczytałam od razu obydwie książki to nic że poszłam o 4,30 rano spać , było warto ;)

Kasia | 2013-09-18
Przeczytana: wrzesień 2013

Uwielbiam całą serie. Uwielbiam Erica! Książka jest świetna (jak dla mnie najlepsza)
Podoba mi się to, że prawie od początku wiedzieli że chcą ze sobą być . Nie było żadnego 'chciałabym a boje się' . Przez to historia jest jakaś taka nowa i odświeżające. Poza tym znajdziemy to co w serii najlepsze - dużo seksu , dużo humoru i muzyki.
POLECAM!

daria | 2013-12-11
Przeczytana: 10 grudnia 2013

Brak tu tego cudownego klimatu. Przez sceny seksu przelatywałam powierzchownie i kiedy zaczęło mnie nudzić na scenę wkroczył Isaac i swoją przygoda rozruszał drugą połowę.

Anda | 2015-04-14

Kolejna część przygód Sinners'ów -Kolejne miłe zaskoczenia i życiowy temat o tym jak ktoś kto z pozoru wydaje się do niczego, może stać się kimś niesamowitym.

Monia | 2014-01-15
Przeczytana: 15 stycznia 2014

Według mnie najfajniejsza z przeczytanych części, głównie dlatego, że głównym bohaterem jest perkusista Eric :)

olidi | 2014-04-18
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 18 kwietnia 2014

Końcówka bardzo wzruszająca, ale po tak długim okresie oczekiwania spodziewałam się czegoś więcej.

marta_s_z | 2015-03-05
Na półkach: 2015, Przeczytane, Kindle
Przeczytana: 05 marca 2015

wg mnie najlepsza część zabawna a zarazem wzruszająca
cała seria jest wciągająca

emi_g | 2013-06-21
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, 2013
Przeczytana: 24 października 2013

Gorąca!!:):)

Jolka1711 | 2015-02-17
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 16 lutego 2015

Nie zawiodłam się, i także tę czwartą części cyklu pochłonęłam szybko momentami chichocząc jak głupia. Polecam. Obecnie czekam na historię ostatniego członka zespołu- Treya, najbardziej zwariowanego i nieprzewidywalnego.
A na koniec trochę podsumowania , po przeczytaniu czterech części cyklu Ich noce Olivi Cunning muszę przyznać ,że trafiła w dziesiątkę . Cykl o rockowym zespole Sinnersach mnie zachwycił. Nie chodzi tu tylko o fajnie zarysowaną fabułę kręcącą się wokół muzyków i ich życia – nie tylko erotycznego. Całość napisana z werwą , humorem a na dodatek dotykająca wielu aspektów życia seksualnego współczesnych ludzi . Autorka nie boi się podejmować różnych wątków erotycznych a robi to delikatnie ale bez pruderii. Jest tu wszystko – przygoda , sex i miłość oraz problemy z którymi stykamy się we współczesnym świecie ( stalking, narkotyki, uzależnienie od leków, brak tolerancji wobec innych orientacji seksualnych, przemoc itp.) Z niecierpliwością będę czekać na...