Mocne Uderzenie

Tłumaczenie: Agata Kowalczyk
Cykl: Ich noce (tom 4)
Wydawnictwo: Amber
Wicked Beat
miłość, seks, romans, muzyka, pożądanie

Tom 4 bestsellerowej serii rozpoczętej Za Sceną Oboje muszą odzyskać wiarę w siebie. Czy sprawi to prawdziwa miłość i nieziemski seks? Kolejny gorący rockman w czwartym tomie serii o Sinnersach Od pierwszego spojrzenia na nową realizatorkę dźwięku Eric, perkusista Sinnersów, wie, że musi ją zdobyć. Ale Rebeka jest zbyt zajęta gitarzystą Treyem, w którym kocha się od dawna. Wkrótce jednak...

Tom 4 bestsellerowej serii rozpoczętej Za Sceną
Kolejny gorący rockman w czwartym tomie serii o Sinnersach

Wkrótce jednak zaczyna dostrzegać Erica. Fenomenalny perkusista potrafi ją rozbawić i przy nim czuje się seksowna i godna pożądania – a właśnie tego potrzebuje, by zapomnieć o toksycznych słowach poprzedniego chłopaka.
Jest kobietą, która potrafi oddać się mężczyźnie ciałem i duszą. Eric czuje się przy niej jak prawdziwy macho – a właśnie tego potrzebuje po latach podziwiania z ławki rezerwowych swoich obłędnie utalentowanych pod każdym względem kolegów...

źródło opisu: http://www.amber.sm.pl/ksiazka/1557/mocne-uderzenie

źródło okładki: http://www.amber.sm.pl/ksiazka/1557/mocne-uderzenie

Opinie czytelników (1988)
Alivea | 2014-05-30
Na półkach: Przeczytane, Ebook

To już 4 tom? Przeczytałam wszystkie i przyznam się bez bicia, że nie jestem wielką fanką. Właściwie to nie jest coś odkrywczego, nie oszukujmy się. To nie jest nawet świetny kawałek prozy. Ale jak wciąga!
Jedną książkę można przeczytać w parę godzin. Nie skomplikowana, oparta głównie na dialogach i seksie. Lekko i komfortowo. Choć muszę stwierdzić, że "Mocne uderzenie" jest chyba najlepszą książką z serii a Eric był zawsze moim ulubieńcem. Być może przez słabość do perkusistów..
Jeśli szukacie czegoś lekkiego, nie nadwyrężającego szarych komórek, relaksującego i seksownego to jest to zdecydowany strzał w dziesiątkę.

Zaczytana | 2014-07-13
Przeczytana: 12 lipca 2014

Kolejna część i jak zawsze rewelacyjna. Nie przestanie mnie chyba zaskakiwać pomysłowość autorki. Mimo, że jej książki mają podobny schemat (początkowa fascynacja, seks, jeszcze większa fascynacja, ognisty i słodki romans/miłość, wielki krach, totalna tragedia, pogodzenie się i jeszcze większa miłość, happy end) to nie sposób się znudzić czytając. Może troszkę razi mnie brutalność samych opisów seksu (cóż, w końcu to gwiazdy rocka;) szczególnie w zestawieniu z niepoprawną romantycznością, niemniej zaskakuje mnie zawsze w jaki sposób skonstruowana jest fabuła, na jakie pomysły wpada autorka. Na prawdę rewelacja ;)

kumiko989 | 2015-04-28
Przeczytana: 26 kwietnia 2015

Ciężko mi było wierzyć w taką miłość faceta,który najpierw bierze wszystko co się rusza,a potem tak kocha,że właściwie zapomina jak się oddycha.Jednak historia Rebeki wypełnia tą część,a jeśli chodzi o Erica,to jego niezwykły talent.Mnie naprawdę bardzo podkręcał.To jak potrafił grać na każdym z instrumentów i jego komponowanie...Poziom czwartej części podobny do części drugiej.Może trochę zbyt ckliwe,choć miło by było gdyby mężczyźni potrafili tak kochać. Była tak samo wciągająca,ciekawa i naprawdę z ogromną chęcią się w niej zatapiałam.

k_a_s_i_a | 2013-10-23
Przeczytana: 23 października 2013

Mistrzostwo świata. Uwielbiam tę autorkę i tę serię!
Udało nam się w końcu poznać Erica troszkę bliżej... Muszę przyznać, że jestem zaskoczona i to pozytywnie. Już wcześniej był zabawny, ale teraz się tylko w tym upewniłam. Z kolei Rebeka też jest dość szalona postacią jedyne co mnie w niej denerwowało z początku to brak zdecydowania... Podobał jej się Trey, a leciała na Erica... Mogła Bym się tak rozpisywać jeszcze długo, ale mam świadomość, że jeszcze nie wszyscy przeczytali.
Z niecierpliwością czekam na kolejne książki tej autorki.

olidi | 2014-04-18
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 18 kwietnia 2014

Końcówka bardzo wzruszająca, ale po tak długim okresie oczekiwania spodziewałam się czegoś więcej.

Deepi | 2015-10-03

Sinnersi to dla mnie książki kultowe:) Przeczytałam każdą jedną część jakieś 100 lat temu:)

marta_s_z | 2015-03-05
Na półkach: Przeczytane, Kindle, 2015
Przeczytana: 05 marca 2015

wg mnie najlepsza część zabawna a zarazem wzruszająca
cała seria jest wciągająca

| 2013-08-11
Przeczytana: 11 sierpnia 2013

Świetna, gorąca, fajnie napisana.. Co tu więcej pisać.. Polecam :D

kruszyna13 | 2013-11-27

Książka tak jak Eric Sticks- zwariowana i pełna erotyzmu.

emi_g | 2013-06-21
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, 2013