Mocne Uderzenie

Tłumaczenie: Agata Kowalczyk
Cykl: Ich noce (tom 4)
Wydawnictwo: Amber
Wicked Beat
miłość, seks, romans, muzyka, pożądanie

Tom 4 bestsellerowej serii rozpoczętej Za Sceną Oboje muszą odzyskać wiarę w siebie. Czy sprawi to prawdziwa miłość i nieziemski seks? Kolejny gorący rockman w czwartym tomie serii o Sinnersach Od pierwszego spojrzenia na nową realizatorkę dźwięku Eric, perkusista Sinnersów, wie, że musi ją zdobyć. Ale Rebeka jest zbyt zajęta gitarzystą Treyem, w którym kocha się od dawna. Wkrótce jednak...

Tom 4 bestsellerowej serii rozpoczętej Za Sceną
Kolejny gorący rockman w czwartym tomie serii o Sinnersach

Wkrótce jednak zaczyna dostrzegać Erica. Fenomenalny perkusista potrafi ją rozbawić i przy nim czuje się seksowna i godna pożądania – a właśnie tego potrzebuje, by zapomnieć o toksycznych słowach poprzedniego chłopaka.
Jest kobietą, która potrafi oddać się mężczyźnie ciałem i duszą. Eric czuje się przy niej jak prawdziwy macho – a właśnie tego potrzebuje po latach podziwiania z ławki rezerwowych swoich obłędnie utalentowanych pod każdym względem kolegów...

źródło opisu: http://www.amber.sm.pl/ksiazka/1557/mocne-uderzenie

źródło okładki: http://www.amber.sm.pl/ksiazka/1557/mocne-uderzenie

Opinie czytelników (1926)
Zaczytana | 2014-07-13
Przeczytana: 12 lipca 2014

Kolejna część i jak zawsze rewelacyjna. Nie przestanie mnie chyba zaskakiwać pomysłowość autorki. Mimo, że jej książki mają podobny schemat (początkowa fascynacja, seks, jeszcze większa fascynacja, ognisty i słodki romans/miłość, wielki krach, totalna tragedia, pogodzenie się i jeszcze większa miłość, happy end) to nie sposób się znudzić czytając. Może troszkę razi mnie brutalność samych opisów seksu (cóż, w końcu to gwiazdy rocka;) szczególnie w zestawieniu z niepoprawną romantycznością, niemniej zaskakuje mnie zawsze w jaki sposób skonstruowana jest fabuła, na jakie pomysły wpada autorka. Na prawdę rewelacja ;)

kumiko989 | 2015-04-28
Przeczytana: 26 kwietnia 2015

Ciężko mi było wierzyć w taką miłość faceta,który najpierw bierze wszystko co się rusza,a potem tak kocha,że właściwie zapomina jak się oddycha.Jednak historia Rebeki wypełnia tą część,a jeśli chodzi o Erica,to jego niezwykły talent.Mnie naprawdę bardzo podkręcał.To jak potrafił grać na każdym z instrumentów i jego komponowanie...Poziom czwartej części podobny do części drugiej.Może trochę zbyt ckliwe,choć miło by było gdyby mężczyźni potrafili tak kochać. Była tak samo wciągająca,ciekawa i naprawdę z ogromną chęcią się w niej zatapiałam.

k_a_s_i_a | 2013-10-23
Przeczytana: 23 października 2013

Mistrzostwo świata. Uwielbiam tę autorkę i tę serię!
Udało nam się w końcu poznać Erica troszkę bliżej... Muszę przyznać, że jestem zaskoczona i to pozytywnie. Już wcześniej był zabawny, ale teraz się tylko w tym upewniłam. Z kolei Rebeka też jest dość szalona postacią jedyne co mnie w niej denerwowało z początku to brak zdecydowania... Podobał jej się Trey, a leciała na Erica... Mogła Bym się tak rozpisywać jeszcze długo, ale mam świadomość, że jeszcze nie wszyscy przeczytali.
Z niecierpliwością czekam na kolejne książki tej autorki.

Kanon24pl | 2016-04-08
Przeczytana: 2016 rok

Nieco sceptycznie podchodziłem do książki " Mocne uderzenie" ale jest to dobra literatura erotyczna, zdecydowanie lepsza od słynnego Greya . Autorka po prostu to czuje .

olidi | 2014-04-18
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 18 kwietnia 2014

Końcówka bardzo wzruszająca, ale po tak długim okresie oczekiwania spodziewałam się czegoś więcej.

Deepi | 2015-10-03
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Sinnersi to dla mnie książki kultowe:) Przeczytałam każdą jedną część jakieś 100 lat temu:)

| 2013-08-11
Przeczytana: 11 sierpnia 2013

Świetna, gorąca, fajnie napisana.. Co tu więcej pisać.. Polecam :D

kruszyna13 | 2013-11-27

Książka tak jak Eric Sticks- zwariowana i pełna erotyzmu.

Jolka1711 | 2015-02-17
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 16 lutego 2015

Nie zawiodłam się, i także tę czwartą części cyklu pochłonęłam szybko momentami chichocząc jak głupia. Polecam. Obecnie czekam na historię ostatniego członka zespołu- Treya, najbardziej zwariowanego i nieprzewidywalnego.
A na koniec trochę podsumowania , po przeczytaniu czterech części cyklu Ich noce Olivi Cunning muszę przyznać ,że trafiła w dziesiątkę . Cykl o rockowym zespole Sinnersach mnie zachwycił. Nie chodzi tu tylko o fajnie zarysowaną fabułę kręcącą się wokół muzyków i ich życia – nie tylko erotycznego. Całość napisana z werwą , humorem a na dodatek dotykająca wielu aspektów życia seksualnego współczesnych ludzi . Autorka nie boi się podejmować różnych wątków erotycznych a robi to delikatnie ale bez pruderii. Jest tu wszystko – przygoda , sex i miłość oraz problemy z którymi stykamy się we współczesnym świecie ( stalking, narkotyki, uzależnienie od leków, brak tolerancji wobec innych orientacji seksualnych, przemoc itp.) Z niecierpliwością będę czekać na...

kasiorek | 2014-03-28
Przeczytana: 28 marca 2014

CUDO! Niecierpliwie czekałam na 4 część Ich Nocy i się doczekałam. Lubiący patrzeć, genialny perkusista Sinnersów, Erick Sticks spotkał swoją drugą połówkę i... wcale nie było z górki. Ale dali radę.
Napisane świetnie, czyta się jednym tchem, aczkolwiek trochę przeszkadzają błędy tłumaczki: szit zamiast gówno, nie odmienianie słowa penis i kilka innych.
Ale trzeba to przełknąć i czytać, czytać, czytać.
A później czekać na ostatnią cześć z Treyem Millsem w roli głównej.

zobacz kolejne z 1916