Praca w biurze? Ależ tak!

Wydawnictwo: StudioEMKA
poradniki

Danuta Duszeńczuk | 2015-02-11
Przeczytana: 10 lutego 2015

Książka ta nie należy do najnowszych i aktualnych - powstała w 1993 roku. I to jest głównie powód, dla którego dałam jej tylko połowę gwiazdek z dostępnej puli. Gdyby wydawnictwo i autorka wypuścili odświeżoną wersję, byłyby 2 gwiazdki więcej. Po prostu w dzisiejszych czasach nieco dziwnie to wygląda, gdy w poradniku jest napisane, że przed umową o pracę należy... Umyć się i zastosować dezodorant. Albo te wszystkie porady o zakupieniu na własne potrzeby długopisów, korektorów, notatników... No, to już miniona epoka biurowa ;-) Poza tymi szczegółami książka zawiera też porady uniwersalne, głównie koncentrujące się na budowaniu w pracy dobrych relacji z innymi pracownikami.

mariola | 2016-10-23
evax | 2012-09-30