Nabrani. Kłamstwa i oszustwa w psychoterapii

Wydawnictwo: Paradygmat
Duped. Lies and decption in psychotherapy
psychoterapia
joly_fh

Każdy ze współautorów tej książki dał się kiedyś w ciągu swojej kariery zawodowej komuś nabrać. Jego pacjent oszukał go, okłamał, zataił ważne fakty ze swojego życia, zmyślił własną tożsamość, fałszywie oskarżył o błąd w sztuce lub o złą wolę, symulował objawy albo udawał poprawę. Jak terapeuci reagują w takiej sytuacji? Co czują? Co robią? Jak rozumieją pojęcia prawdy i kłamstwa w...

Jak terapeuci reagują w takiej sytuacji? Co czują? Co robią? Jak rozumieją pojęcia prawdy i kłamstwa w psychoterapii? Co z doświadczenia bycia oszukanym przez pacjenta wynika dla ich dalszej pracy?
Jeffrey A. Kottler i Jon Carlson zebrali odpowiedzi na te pytania od kilkudziesięciu znanych psychoterapeutów i doradców.

źródło opisu: Wydawnictwo Paradygmat, 2013

źródło okładki: http://www.paradygmat.eu/pl/ksiazki