Maja i Amulet

Wydawnictwo: Papilon
przygoda, konie, emocje
Bożena

Witamy w "Stajni pod Podkową". Spotkacie tu sympatyczne miłośniczki koni, które opisują swoje pełne emocji, przygód i przyjaźni doświadczenia z tymi niezwykłymi zwierzętami. Pełna ciepła i niesamowitych przygód seria dla wszystkich miłośników koni! No i jestem na obozie jeździeckim… Szkoda, że Wanilka nie może być ze mną. Pani Justyna dała mi ten pamiętnik, żebym zapisywała w nim swoje...

Pełna ciepła i niesamowitych przygód seria dla wszystkich miłośników koni!
No i jestem na obozie jeździeckim… Szkoda, że Wanilka nie może być ze mną. Pani Justyna dała mi ten pamiętnik, żebym zapisywała w nim swoje przeżycia i przygody w Stajni pod Podkową. Ale ja nie mogę sobie wyobrazić żadnych przygód bez Wanilki, mojej ukochanej klaczki. Wiem, jestem już za duża, żeby jeździć na takim małym kucu, ale tak bardzo za nią tęsknię. Mama i tato mają nadzieję, że na obozie jeździeckim trochę mi przejdzie. No, nie wiem. Postaram się zrobić postępy w terenie, naprawdę chcę spróbować! Nigdy nie zapomnę Wanilki, ale może w Stajni pod Podkową znajdzie się dla mnie koń, którego też bardzo polubię!

źródło opisu: http://publicat.pl

źródło okładki: http://publicat.pl