Nowe życie po zawale

Wydawnictwo: Astrum
poradniki

Autor: Dolf KünzelWydawca: Astrum Format: A5 Ilość stron: Rok wydania: 1999 Oprawa: miękka ISBN: 8372490031Dzięki wczesnej i fachowej pomocy corocznie milionom osób na świecie udaje się uratować życie, które zostało zagrożone zawałem. Pacjenci i osoby im bliskie stawiają sobie pytanie: Jak dalej potoczy się życie? Poradnik skierowany jest przede wszystkim do ludzi dotkniętych chorobami serca niosącymi ryzyko zawału oraz do tych, którzy go przeżyli, jak również do osób im bliskich, do służby medycznej i innych zainteresowanych, chcących wiedzieć nieco więcej o problemie chorób serca.

książek: 2009
gorofil | 2016-05-20