Turcja

Wydawnictwo: Hachette
podróże, turcja, świat
elfijka

Turcja, położona na styku Europy i Azji, jest jedną z kolebek cywilizacji, wspaniałą krainą, której historyczne i kulturalne skarby zachwycą turystę. Przewodnik, na ponad 1200 kolorowych zdjęciach, rysunkach i mapach, pokazuje najciekawsze miejsca Turcji. Przekroje i rzuty najważniejszych zabytków ułatwiają zwiedzanie, zaś trójwymiarowe widoki zabytkowych dzielnic Stambułu pomagają zaplanować zwiedzanie.

źródło opisu: Hachette, 2003

źródło okładki: http://www.hachette.com.pl/p,turcja,117.html

Kaja89 | 2015-04-05

Super książka, nie tylko dla osób , które planują swój wyjazd do Turcji ale również dla tych, którzy chcą dowiedzieć się jakimi skarbami może poszczycić się ten kraj. Dużo informacji , duża ilość obrazków .Krótko mówiąc warto ją przeczytać.

Brylant | 2015-04-24
Przeczytana: 24 kwietnia 2015