Beautiful Broken Rules

Cykl: Broken Series (tom 1)
Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform
new adult, romans
angielski
bookworm_babe

The most valuable lesson Emerson Moore ever learned was from her parents: never get too attached to someone else. That’s why this hard-partying college student plays by her own code of bedroom conduct, refusing to stay with the same guy for too long. She gets all the pleasure of having a good time without the messiness of a relationship. So what if frat house–hopping has earned her a certain reputation around campus? At least no one gets hurt this way—especially her.

When ridiculously gorgeous Jaxon Riley moves in next door, Emerson’s not sure how long her vow against emotional intimacy can last. Jaxon’s tattoo, muscles, and sexy voice make him tempting, but he also seems to really understand her…until his jealous ex-girlfriend and Emerson’s life-changing discovery about her parents get thrown into the mix. After everything she’s been through, can Emerson handle a real relationship? Or will breaking her rules just lead to a broken heart?

źródło opisu: http://kimberlylaurenwrites.com/books.html#

źródło okładki: http://kimberlylaurenwrites.com/books.html#

ppaula195 | 2019-01-08
Przeczytana: 08 stycznia 2019

Em jest dziewczyną, która nie zawiera związków, nie chce sprawiać nikomu zawodu miłosnego wiec ogranicza się do max 3 spotkań z chłopakami. Wszyscy ją znają ze względu na jej postępowanie i wszyscy mężczyźni pragną spędzić z nią noc . Wszystko się zmienia gdy do jej najlepszego przyjaciela po sąsiedzku wprowadza się jego kumpel z bratem. Jax okazuje się chłopakiem który nie tylko pragnie ciała Emerson jak i jej duszy, jej miłości. Niestety dziewczyna jest tak uparta że nie widzi tego ja Jaxon za nią szaleje. Za każdym razem gdy dziewczynie jest ciężko ucieka czego nie możne znieść Jax i postanawia odpuścić. Wtedy ona dostrzega to czego nie widziała ale jest już za późno. Przyznam ze chwilami miałam ochotę wrzasnąć ponieważ bohaterowie bawili się w kotka i myszkę. Obydwoje byli na tyle uparci ze nie potrafili ze sobą normalnie porozmawiać, ale chyba na tym polegał urok ich historii. Po przeczytaniu opisu książki nie sadziłam ze tak mnie pochłonie i zupełnie odmieni moje...

tylkojego095 | 2018-02-22
Przeczytana: 22 lutego 2018

Jedna z lepszych książek New Adult;) historia dwóch porywczych charakterów;) oboje korzystają z życia pełną parą i wcale się tego nie wstydzą:D I bardzo dobrze! Nic dodać nić ująć po prostu trzeba przeczytać;) Polecam!

kathrine17 | 2016-02-18
Przeczytana: 17 lutego 2016

Książka jest naprawdę fantastyczna.
W jednym momencie się śmiejesz a w następnym płaczesz.
Kolejna historia o miłości ale tym razem wygląda trochę inaczej bo to główna bohaterka nie wchodzi w związki i sypia z każdym facetem... z małymi wyjątkami bo nie może złamać zasad które sama sobie stworzyła.
Czytając książki czuję się jakbym czegoś się uczyła i ta książka jest kolejną dobrą lekcją na temat życia.
Naprawde polecam :)

Kasiek121 | 2016-01-30
Przeczytana: 16 sierpnia 2016

Książka jest rewelacyjna. Od początku polubiłam głównych bohaterów. Wszystko było dokładnie przemyślane, super napisane. Nie sposób nudzić sie czytając te książkę. Polecam!

| 2015-06-10

BBR jest bardzo wciągającą książką, którą przyjemnie się czyta. Nie można się od niej oderwać (wiem po sobie, poszłam spać po pierwszej), w dodatku jest pełna humoru.

Początek jest dosyć szokujący, takie bezpośrednie wyznanie ze strony Em robi wrażenie xD Spodobało mi się to, że jest na swój sposób inna, wyróżnia się z tłumu właśnie tym, że jest bezpośrednia, nie wstydzi się (pierwsze rozdziały ze ścieżką wstydu :D)

W tej książce przewijało się tylu chłopaków, że sama nie wiedziałam, który będzie obiektem jej uczuć. Ale pojawił się Jaxon i wszystko jasne - ten jego cudowny opis <3

Jest to jedna z tych książek, w których polubiłam wszystkich bohaterów bez wyjątku. Trochę to dziwne, bo w praktycznie każdej mogę znaleźć kogoś, kto niesamowicie mnie irytuje i działa na nerwy. Ale cóż, Em i Jax też nie są święci, te ich kłótnie były straszne... Miałam ochotę na nich wrzeszczeć za to, że marnują czas, ale co to byłaby książka bez rozterek, potknięć i błędów, nawet tych dużych...

asia20100 | 2015-06-03
Na półkach: Przeczytane, Romans/Erotyk, 2015
Przeczytana: 03 czerwca 2015

Cudowna książka, cudowna historia i cudowni bohaterowie! Dawno nie przeżywałam tak żadnej historii a emocje z każdą stroną były silniejsze...
Zdecydowanie polecam :)

Alicja | 2015-05-14
Przeczytana: 14 maja 2015

Role się tu odwracają, Emerson z całych sił broni się przed miłością, która w jej oczach jest czymś nierealnym, w związku z tym w życiu kieruje się trzema żelaznymi zasadami.. do czasu Jaxa. Ach Jax... Jestem bardzo zaskoczona po przeczytaniu tej książki, nie spodziewałam się, że książka mnie aż tak wciągnie, dosłownie nie można się od niej oderwać.
Serdecznie polecam, dla mnie to była perełka.

Heed | 2015-05-07
Przeczytana: 07 maja 2015

Bardzo pozytywna lektura :) Mimo, że zostało powielone wiele wątków z innych tego typu książek, nie mogłam się od niej oderwać ;)

belli | 2015-04-28
Przeczytana: 14 kwietnia 2015

dziewczyna z zasadami tzn. nie sypiam z nikim więcej niz 3 razy i poznaje jego oczywiście i co? tak jakby zasady trzeba złamać, oczywiście jest lekki dramat, bo to najpierw ona nie chce jego, potem on jej a konczy się, tak jak powinno

lulamae | 2015-04-08
Przeczytana: 08 kwietnia 2015

Emerson ma trzy zasady:
1) Nigdy nie śpij z kimś do kogo żywi uczucia twój przyjaciel;
2) Nigdy nie śpij z kimś, kto jest oficjalnie w związku;
3) Nigdy nie śpij z kimś więcej, niż trzy razy!!!!!
Jeszcze jedną nieprzekraczalną u Em zasadą jest to, że nie wchodzi w związki - NIGDY! - oraz nie zakochuje się i robi wszystko, aby nikt inni nie zakochał się w niej.

Ale jak wiadomo - nie ma granic, których nie można przesunąć oraz zasad, których nie można złamać lub zmienić.

Jaxon zdecydowanie chce namieszać w zasadach i granicach Emerson - czy mu się uda? Przekonajcie się jak Jax wstrząśnie dotychczasowym światem Emerson!

Przeurocza książka. Czytało ją się zachwycająco przyjemnie. Nie mogłam się od niej oderwać.
Może to nie jest książka jakoś szczególnie inna od reszty tego typu, ale 'coś' mnie w niej urzekło od samego początku.
Rewelacyjni bohaterowie - zarówno główni jak i drugoplanowi. Ciekawe relacje pomiędzy nimi.
Jak tu nie kochać Jaxona?! No pytam się jak?! Ale i Emerson -...