Beautiful Broken Rules

Okładka książki Beautiful Broken Rules Kimberly Lauren
Okładka książki Beautiful Broken Rules
Kimberly Lauren Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Broken Series (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Broken Series (tom 1)
CreateSpace Independent Publishing Platform
2013-05-14
2013-05-14
new adult romans

Moim zdaniem jest to jedna z lepszych książek tego typu, jaką miałam przyjemność czytać ostatnimi czasy.
Zdecydowanie Polecam.

Zdecydowanie Polecam.

Książka skradła moje serce, tak samo jak bohaterowie.
Często daje się ponieść czytaniu książek, ponieważ zbyt mocno angażuję się w postacie i moje emocje przez ostatnie dwa dni były mocno rozchwiane.
Troszkę przewidywalna, ale wciąż przyjemna.

Książka skradła moje serce, tak samo jak bohaterowie.
Troszkę przewidywalna, ale wciąż przyjemna.

Em jest dziewczyną, która nie zawiera związków, nie chce sprawiać nikomu zawodu miłosnego wiec ogranicza się do max 3 spotkań z chłopakami. Wszyscy ją znają ze względu na jej postępowanie i wszyscy mężczyźni pragną spędzić z nią noc . Wszystko się zmienia gdy do jej najlepszego przyjaciela po sąsiedzku wprowadza się jego kumpel z bratem. Jax okazuje się chłopakiem który nie tylko pragnie ciała Emerson jak i jej duszy, jej miłości. Niestety dziewczyna jest tak uparta że nie widzi tego ja Jaxon za nią szaleje. Za każdym razem gdy dziewczynie jest ciężko ucieka czego nie możne znieść Jax i postanawia odpuścić. Wtedy ona dostrzega to czego nie widziała ale jest już za późno. Przyznam ze chwilami miałam ochotę wrzasnąć ponieważ bohaterowie bawili się w kotka i myszkę. Obydwoje byli na tyle uparci ze nie potrafili ze sobą normalnie porozmawiać, ale chyba na tym polegał urok ich historii. Po przeczytaniu opisu książki nie sadziłam ze tak mnie pochłonie i zupełnie odmieni moje rozumienie. Książka jest bardzo ciekawą historią która opowiada związek pewnej burzliwej pary w której dziewczyna ja i chłopak kochali się nawzajem jednak cały czas się ranili. Zakończenie jak najbardziej poopieram , a osobom które jeszcze nie czytały tej książki gorąco polecam !

Jedna z lepszych książek New Adult;) historia dwóch porywczych charakterów;) oboje korzystają z życia pełną parą i wcale się tego nie wstydzą:D I bardzo dobrze! Nic dodać nić ująć po prostu trzeba przeczytać;) Polecam!

Książka jest naprawdę fantastyczna.
W jednym momencie się śmiejesz a w następnym płaczesz.
Kolejna historia o miłości ale tym razem wygląda trochę inaczej bo to główna bohaterka nie wchodzi w związki i sypia z każdym facetem... z małymi wyjątkami bo nie może złamać zasad które sama sobie stworzyła.
Czytając książki czuję się jakbym czegoś się uczyła i ta książka jest kolejną dobrą lekcją na temat życia.
Naprawde polecam :)

Książka jest naprawdę fantastyczna.
W jednym momencie się śmiejesz a w następnym płaczesz.
Czytając książki czuję się jakbym czegoś się uczyła i ta książka jest...

Książka jest rewelacyjna. Od początku polubiłam głównych bohaterów. Wszystko było dokładnie przemyślane, super napisane. Nie sposób nudzić sie czytając te książkę. Polecam!

Cudowna książka, cudowna historia i cudowni bohaterowie! Dawno nie przeżywałam tak żadnej historii a emocje z każdą stroną były silniejsze...
Zdecydowanie polecam :)

Zdecydowanie polecam :)

Role się tu odwracają, Emerson z całych sił broni się przed miłością, która w jej oczach jest czymś nierealnym, w związku z tym w życiu kieruje się trzema żelaznymi zasadami.. do czasu Jaxa. Ach Jax... Jestem bardzo zaskoczona po przeczytaniu tej książki, nie spodziewałam się, że książka mnie aż tak wciągnie, dosłownie nie można się od niej oderwać.
Serdecznie polecam, dla mnie to była perełka.

Serdecznie polecam, dla...

Bardzo pozytywna lektura :) Mimo, że zostało powielone wiele wątków z innych tego typu książek, nie mogłam się od niej oderwać ;)

dziewczyna z zasadami tzn. nie sypiam z nikim więcej niz 3 razy i poznaje jego oczywiście i co? tak jakby zasady trzeba złamać, oczywiście jest lekki dramat, bo to najpierw ona nie chce jego, potem on jej a konczy się, tak jak powinno

• New Adult

Kimberly Lauren Beautiful Broken Rules Zobacz więcej