Tej nocy dzika paprotka

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Centralka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Centrala
komiks dla dzieci, strach,
giera

Słoneczny, sobotni poranek dla siedmioletniego Tomka nie zapowiada się zbyt wesoło. W sypialni rodziców zamiast mamy znajduje paprotkę-monstrum. Obok niej śpi spokojnie niczego nie podejrzewający tata.

Co zrobią Tomek i jego pies Mumin? Jak się zakończy mrożące krew w żyłach spotkanie dzielnego chłopca i przeokropnej rośliny?

źródło opisu: http://picturebook.pl/pl/p/Tej-nocy-dzika-paprotka...(?)

źródło okładki: http://picturebook.pl/pl/p/Tej-nocy-dzika-paprotka...»

PolishPopkulturę | 2018-01-27
Przeczytana: 27 stycznia 2018

Po lekturze rewelacyjnej Marzi tej samej scenarzystki - spodziewałem się jednak czegoś więcej. "Tej nocy..." to taka błaha opowiastka, która wynudzi i dzieciaki, i ich rodziców. Gdyby dodać do tego odrobinę magii, albo horroru właśnie (co przecież sugeruje sama okładka), całość na pewno sporo by zyskała. Bo to, co dostajemy, przypomina raczej jakąś historyjkę z "Chwili dla Ciebie" - i to z tych wybitnie nieśmiesznych.

Więcej o komiksach piszę na fb.com/polishpopkulture

Tonks | 2016-03-31

Jeden z puli najlepszych komiksów dla dzieci (i nie tylko). Świetna historia, genialne rysunki.