Joga dla bystrzaków

Yoga for Dummies
joga
poradniki
joly_fh

Nie pytaj, co joga może zrobić dla Ciebie, ale co Ty możesz zrobić, by zachować zdrowie, pogodę ducha i świetną kondycję. Zapomnij o wyczerpującym stepie, BUP-ie i zumbie, stań prosto i daj się ponieść ćwiczeniom rozbudzającym ukryte w Tobie pokłady energii. Czy na co dzień jesteś zapalonym sportowcem, czy też unikasz sportu jak ognia, joga jest dla Ciebie idealnym wyborem. Odblokuj niesamowity potencjał swojego ciała i wzmocnij umysł dzięki zestawowi prostych asan!

- ABC jogi - poznaj podstawy, by móc w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje ci praktyka.
- Podstawowe pozycje - ćwicz bezbłędnie dzięki praktycznym rysunkom i zdjęciom w książce.
- Relaks i rozluźnienie - poznaj skuteczne techniki redukcji stresu.
- Joga w każdym wieku - zobacz ćwiczenia dla dzieci i nastolatków, energetyczne zestawy dla osób w średnim wieku i łatwe pozycje dla seniorów.
- Ćwiczenia w ciąży - odkryj najnowsze i najbezpieczniejsze techniki jogi dla kobiet w ciąży i po porodzie.

źródło opisu: Wydawnictwo Helion, 2013

źródło okładki: http://dlabystrzakow.pl/ksiazki/joga-dla-bystrzako...»

Dunya | 2014-09-08
Przeczytana: 08 września 2014

Bardzo ciekawy i świetnie (przejrzyście) wykonany poradnik, który pomaga mi w zagłębieniu się w różne aspekty mojego niedawno odkrytego zainteresowania ;)))

Polecam dla początkujących lub zwyczajnie ciekawych jogi!

lillithu | 2015-02-05
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2015
Przeczytana: 05 lutego 2015

Rewelacyjna książka dla początkujących joginek i joginów. Od dawna szukałam w księgarniach jakiejś pozycji z literatury o jodze, która zawierałaby zarówno elementy teoretyczne jak i praktyczne w zrównoważonych ilościach. I ta z serii "dla bystrzaków" jest po porostu idealna pod tym względem. Troszkę teorii o tym jak, po co, skąd i dlaczego właściwie joga, a poza tym mnóstwo praktycznych porad i pozycji, z naciskiem na harmonię, spokojne podejście do efektów i długoterminowe korzyści z praktykowania. Polecam z czystym sumieniem dosłownie każdemu, prosty język, obrazki i opisy- idealny poradnik ;)

MLB | 2014-03-01
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Polecane

Dobra pozycja poradnikowa - do wożenia w podróż, dostępna również jako e-book - polecam, szczególnie początkującym.
Jak wszystkie książki "Dla bystrzaków", przejrzyście skonstruowana, łatwo w niej znaleźć żądany temat lub pojęcie.

kirrka | 2017-08-20
Przeczytana: sierpień 2017

Miła lekka i przyjemna książka dla osób które nie mają zielonego pojęcia o jogi a mają zamiar ćwiczyć. Lektura ta jest dla początkujących. Opisuje jak ćwiczyć jak oddychać, medytować i dlaczego. Nie zabrakło rysunków w wieku od najmłodszych do seniorów, kobiet w ciąży i dokładnych opisów. Świetna podpowiedź dla początkujących joginów i joginek , wystarczy ćwiczyć z książką. Polecam

oli | 2015-02-02
Przeczytana: 29 stycznia 2015

Jako wprowadzenie do tematu jogi bardzo fajna i prosta

Iza | 2017-04-28
Przeczytana: 07 sierpnia 2017