The Golden Age

Wydawnictwo: Green United Music
angielski
Marcin Kłos

Książka napisana przy współpracy z Katarzyną Jerzak jest efektem poszukiwań śladów polskiej rodziny, która, jak powiedział autor, "Po wojnie odrzuciła swoje żydowskie korzenie. Przy pracy nad tym projektem przeprowadziłem niemal archeologiczną psychoanalizę i udało mi się znaleźć odpowiedzi na kilka pytań." Opowieść została opublikowana w limitowanym wydaniu debiutanckiego albumu Yoanna...

Opowieść została opublikowana w limitowanym wydaniu debiutanckiego albumu Yoanna Lemoine'a.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie