Poskładać niebo

Wydawnictwo: Miniatura
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poezja
ness

Sto dwadzieścia siedem wierszy zebranych w trzech częściach: Powroty, Na Poetyckiej – zanutki i Rozmowa z Julią, tworzą liryczny spacer. Ozdobą książki są fotografie autorki, dobrane z własnego zbioru. Dopełniają one klimat wierszy, w których nie brak nawiązań do świata przyrody.
Książka do zakupienia w wydawnictwie.

Krzysztof | 2013-05-20
Przeczytana: 20 maja 2013

Książka jest ambitna, o rozbudownej ilości środków przekazu. Staranna konstrukcja i spora precyzja w budowie wierszy, rzadka przy silnie lirycznych ciągotach poetki.

Niebieskie Krzesło
    Katarzyna Zychla, Bożena Barda, Anna Adamowicz, Gabriela Bartnicka, Zofia...
    Dziedzictwo Gwiazd
    Witold Jabłoński, Jarosław Urbaniuk, Andrzej Zimniak, Sebastian Uznański, Prz...
Na półkach