Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Wydawnictwo JJK
839136433X
II Wojna światowa, dziecko
Zdesław

Kto umie zachować czystość i świeżość dzieciństwa? Teresa Schaff spogląda na swoją przeszłość oczami dziecka. Tak widziana wojna jest czymś nowym i niezwykłym dla tych, co ją przeżyli jako ludzie dojrzali - i dla tych, którzy ją znają tylko z dojrzałych i smutnych cudzych wspomnień. Warto zatrzymać się na Przystanku Wojna, żeby na tamten trudny czas popatrzeć z zadziwiająco odmiennej...

Kto umie zachować czystość i świeżość dzieciństwa?
Teresa Schaff spogląda na swoją przeszłość oczami dziecka.
Tak widziana wojna jest czymś nowym i niezwykłym dla tych, co ją przeżyli jako ludzie dojrzali - i dla tych, którzy ją znają tylko z dojrzałych i smutnych cudzych wspomnień. Warto zatrzymać się na Przystanku Wojna, żeby na tamten trudny czas popatrzeć z zadziwiająco odmiennej strony.
Joanna Kulmowa

źródło opisu: Wydawnictwo JJK, 2001