Twoje dziecko

Tłumaczenie: Agnieszka Cioch
Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co
Your Child
83-88875-51-5

Co myśli i czuje typowy trzylatek? Czego możemy oczekiwać od pięciolatka? Dlaczego ośmiolatki ciągle kłamią? A jak to jest podczas dojrzewania? Niniejszy poradnik autoryzowany przez Amerykańskie Towarzystwo Psychologii i Psychiatrii Dziecięcej poprowadzi cię krok po kroku przez każdy etap rozwoju twojego dziecka i pomoże sprostać codziennym wyzwaniom. Porusza typowe problemy i uwzględnia najczęściej zadawane pytania: od wyboru lekarza pediatry, problemów z zasypianiem, rozwijania szacunku dziecka do siebie samego, aż po trening czujności, gdy pewne zachowania wymagają fachowej pomocy. Książka daje fachowe i praktyczne rady, stanowiąc nieocenione źródło informacji.

Bożena | 2013-02-19

Bardzo polecam wszystkim, którzy mają lub będą mieli dzieci a także tym, którzy pracują lub chcą pracować z dziećmi.

Montgomerry | 2016-01-07
magdac | 2014-01-03