Proza życia w realu

Wydawnictwo: Psychoskok
Aneta

Tęsknota za wolnością i chęć wyrażania siebie znalazła swój upust w postaci kolejnej już książki autorstwa Artura Arteckiego pt. "Proza Życia w Realu". Pisarz traktuje w niej o rzeczach bardzo ważnych z dzisiejszego punktu widzenia. Podejmuje m.in. takie tematy jak: polityka, religia, obyczajowość, prawa człowieka, bezpieczeństwo, wychowanie czy samo-realizacja. Książka jest swoistą przystanią, na której czytelnik może zatrzymać się, wziąć głęboki oddech i zastanowić się nad swoim życiem i rzeczywistością, która go otacza. Jest to niezwykle istotne w czasach postępu technologicznego i zazwyczaj nie do końca przemyślanego parcia na przód.

źródło opisu: http://www.ebooki123.pl/proza-zycia-w-realu_p221

źródło okładki: http://selkar.pl/aff/skok/proza-zycia-w-realu