Temida

Wydawnictwo: Poligraf
Iga

Wszyscy tak mówią, kiedy tam trafiają: "Jestem niewinny". Nieczęsto się zdarza, że do celi trafia jako skazany funkcjonariusz policji, oskarżony o poważne przestępstwo zagrożone dożywotnim więzieniem. Jeszcze przed ogłoszeniem wyroku staje się ofiarą ostracyzmu ze strony przełożonych i kolegów z pracy, a najlepszy przyjaciel okazuje się jego katem. Na szczęście ma kochającą rodzinę, która wierzy w niego i wspiera go. Czy w jego przypadku bogini sprawiedliwości zachowa bezstronność?

źródło opisu: http://wydawnictwopoligraf.pl/publikacje2.php?fid=93

źródło okładki: http://wydawnictwopoligraf.pl/publikacje2.php?fid=93