Magia jej oczu

Tłumaczenie: Małgorzata Stefaniuk
Cykl: Dark Legacy (tom 2)
Wydawnictwo: Amber
Dream Eyes
śledztwo, romans, detektyw, morderstwo
Ophelia

Oboje są obdarzeni niezwykłą intuicją i naznaczeni bolesnymi wspomnieniami. Razem zmierzą się z niebezpieczną zagadką i szaleńczą namiętnością… Gwen Frazier obdarzona jest niezwykłym darem odczytywania marzeń sennych. W ten sposób rozwiązuje problemy emocjonalne pacjentów. Śmierć przyjaciółki i mentorki Evelyn Ballinger zmusza ją do powrotu do miasteczka w Oregonie… i do złych wspomnień. Dwa lata na członków zespołu badawczego doktor Ballinger polował seryjny morderca. Teraz Gwen czuje, że śmierć Evelyn ma związek z tamtymi wypadkami. Prywatny detektyw Judson Coppersmith rozpracował niejedną zagadkę dzięki swojej umiejętności wyczuwania zbrodniczych intencji. Tylko on może pomóc Gwen. I tylko ona może uwolnić Judsona od koszmarów powracających w snach. Judson musi jednak uważać, by nie odkryć przed tą piękną kobietą o złotych oczach swoich tajemnic – zwłaszcza gdy seksualne napięcie pomiędzy nimi staje się zbyt silne, by się mu oprzeć.

źródło opisu: Amber, 2013

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl

wiejskifilozof | 2014-10-05

Nigdy nie przypuszczałem,w książkach Krentz znajdę coś z pogranicza magii i fantasty.
A tu proszę,bardzo jest i to nawet dość sporo tego było.
No,ale sama magia i widzenie duchów książki nie obronią.
To tak samo,jakby ktoś chciał najeść się samą szynką.Ba nawet najlepsza nie wystarcza.
Potrzeba jeszcze chleba,masła,pomidorka czy cebulki.
A tu oprócz tej magii,nie wiele było smakowitych rzeczy.
Książki jednak nie można skreślać,bo ma swoje dobre strony.
Zaskakuję w wielu miejscach i to bardzo.
Ja ją polubiłem,mimo że nie jest idealna.

Infinifable | 2015-08-18
Przeczytana: 16 sierpnia 2015

Książka do poczytania, natomiast bez większej głębi, której zazwyczaj poszukuję w lekturach. Owszem, jest wciągająca, czyta się ją jednym tchem, ale niekiedy ma się wrażenie wyjaskrawienia niektórych rzeczy przez autorkę. Momentami odczuwa się przesyt zjawiskami paranormalnymi, których opisy znajdziemy w książce. Mimo to, sięgnę jeszcze po którąś z pozycji autorki.

wrzos118 | 2017-07-18
Przeczytana: wrzesień 2014

Jeżeli ktoś fascynuje się magią, zajmują go zdolności paranormalne, parapsychiczne to powinien sięgnąć po tę pozycję. Zetknie się tutaj z wieloma takimi zjawiskami. (Gwen Frazier potrafi odczytywać marzenia senne.Judson Coppersmith wyczuwa zbrodnicze intencje.) A to w połączeniu z dobrym kryminałem może być mieszanką wybuchową

Cajtla | 2017-10-28
Agnieszka | 2017-10-08