Rumunia i Bułgaria - przewodnik dla zmotoryzowanych

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dla zmotoryzowanych". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Pascal
Rumunia, Bułgaria, przewodniki
joly_fh

„Rumunia i Bułgaria” to kolejny – obok „Francji”, „Włoch”, „Czech i Słowacji” i „Węgier” - tytuł w serii przewodników „Dla zmotoryzowanych”. Seria ta powstaje we współpracy z programem Skody Wiesz co dobre i skierowana jest do wszystkich turystów podróżujących własnym środkiem transportu, których ciekawi świat i ludzie. Przewodniki opisują najbardziej popularne trasy dojazdu z Polski do kraju...

Przewodniki opisują najbardziej popularne trasy dojazdu z Polski do kraju przeznaczenia wraz z prezentacją największych atrakcji turystycznych.

Proponują ciekawe trasy zwiedzania danego kraju o różnej długości. Prezentacja każdej trasy składa się z ogólnego wstępu, opisu mijanych miejscowości i zabytków, aktualnych i praktycznych informacji obejmujących możliwości noclegowe i gastronomiczne, adresy, telefony, imprezy cykliczne, parkingi, dane o jakości dróg, kilometraż, oznaczenia GPS. Ważnym uzupełnieniem wiadomości turystycznych są porady instruktorów dotyczące bezpiecznej jazdy oraz wskazówki kierowców, którzy dobrze znają opisywane trasy. Wiadomości tekstowe uzupełniają piękne zdjęcia i barwne mapy.

źródło opisu: Wydawnictwo Pascal, 2013

źródło okładki: http://ksiegarnia.pascal.pl/data/produkty/duze_okl...»