Polska. Przewodnik dla zmotoryzowanych

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dla zmotoryzowanych". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Pascal
Polska, przewodniki, zwiedzanie
joly_fh

W Polsce jest mnóstwo miejsc godnych uwagi, które śmiało mogą konkurować z hitami turystycznymi innych krajów. W tym przewodniku opisujemy największe atrakcje poszczególnych województw, wśród których można znaleźć niemal wszystko: od gór o alpejskim charakterze, wiekowych puszczy i nieskażonych jezior, przez tętniące życiem metropolie, dostojne grody o tysiącletniej historii i zabytki światowej klasy, po dzikie plaże i modne kurorty. Na spotkanie z wyjątkowo bogatą kulturą i historią zapraszają zarówno miasta, w których nie sposób się nudzić, i miasteczka z imponującą przeszłością, jak i ciche, położone na uboczu wioski, których mieszkańcy wykazują wielkie przywiązaniem do tradycji. Wciąż niedocenianym atutem naszego kraju pozostaje wspaniała, nieskażona przyroda, w niektórych miejscach zachowana niemal w pierwotnej formie.

Seria „Dla zmotoryzowanych” powstaje we współpracy z programem „ŠKODA. Wiesz co dobre!” i skierowana jest do wszystkich turystów podróżujących własnym środkiem transportu, których ciekawią ludzie i świat.

Przedstawiamy miejsca, do których możesz dotrzeć samochodem i dostarczamy wskazówek, dzięki którym dobrze zaplanujesz podróż i bezpiecznie dotrzesz do celu. Kierując się naszymi rekomendacjami, szybko spostrzeżesz, że tak jak Ty wiemy, co dobre.

W przewodniku:

- ciekawe trasy zwiedzania
- aktualne informacje: noclegi, restauracje, imprezy cykliczne, parkingi, kilometraż, oznaczenia GPS najciekawszych atrakcji.
- porady instruktorów Szkoły Auto Škody dotyczące bezpiecznej jazdy oraz wskazówki kierowców, którzy dobrze znają opisywane trasy.

źródło opisu: Wydawnictwo Pascal, 2013

źródło okładki: http://ksiegarnia.pascal.pl/data/produkty/duze_okl...»