Pragnienie Boga

Wydawnictwo: Salwator
religia

Pragnienie to wielka chęć człowieka, aby coś zrobić lub coś mieć. Tymczasem współcześni psycholodzy coraz częściej mówią o kryzysie pragnienia. – Czy dzisiejsza młodzież jest pozbawiona pragnień? – Jak „drążyć” pragnienie i „podnosić jego poprzeczkę”? Celem prezentowanej książki jest próba głębszego zrozumienia natury tego skomplikowanego kryzysu, dotykającego po trochę wszystkich, młodych...

– Czy dzisiejsza młodzież jest pozbawiona pragnień?
– Jak „drążyć” pragnienie i „podnosić jego poprzeczkę”?

Celem prezentowanej książki jest próba głębszego zrozumienia natury tego skomplikowanego kryzysu, dotykającego po trochę wszystkich, młodych i mniej młodych. Chcielibyśmy odkryć jego korzenie. Zrozumieć, w jaki sposób wychowawca może wejść w świat młodzieńczych pragnień, jak może je rozpoznać, wykorzystać.

AnnaKa | 2013-08-06
Zwariowanyanioł | 2013-05-19