Dynamiczne kopnięcia Część 1 Podstawy wolnej walki

Wydawnictwo: Budo-Sport
6 (7 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
sztuki walki
sport

Spośród wszystkich technik walki , kopnięcia należą chyba do najtrudniejszych.Autor prezentuje różne techniki kopnięć, które nawet wykonywane przez osobę o przeciętnych warunkach fizycznych mogą być potężną bronią dzięki intensywnemu i wytrwałemu treningowi. Odmiany tych kopnięć , dostosowane do indywidualnej budowy, mogą okazać się bardzo użyteczne i praktyczne , mimo utraty piękna i siły oryginalnych technik Lee Chonga.

Gilles | 2013-05-22
Na półkach: 2012, Przeczytane, Ulubione, Posiadam