rozwiń zwiń

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Znajdź książkę
 Pierwsza kawa o poranku Pierwsza kawa o poranku  Czarna kawa Czarna kawa Proszę o okładkę z chudym psem.
21 min. temu
Czytamy w weekend
Hej Kochani! Zapraszam do wypełnienia mojej ankiety. Będę bardzo wdzięczna. Miłego dnia :) https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe-eLJvrHWoUSXqNDiEjOcRKFTg0UKXgvD8Abh9eiEtl3F6HQ/viewform?usp=sf_link
2 lata temu
Czytamy w weekend
Przez weekend dokończyłam   Cycero Cycero i zaczęłam   Pustynny książę. Księga I Pustynny książę. Księga I.
2 lata temu
Czytamy w weekend
Jest to jedna z moich ulubionych serii z dzieciństwa :) W zeszłym roku zrobiłam sobie maraton całości i nie żałuję. Uwielbiam ten specyficzny humor autora.
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (IV kwartał 2014)
Trochę kupione i trochę w prezencie :D  Chłopcy 3. Zguba  Na wojnie nie ma niewinnych  Krwawy Węzeł  Nikt  Pirat  Sekretny układ  Supersmutna i prawdziwa historia miłosna
9 lata temu
Poszukuję książek (II kwartał 2014)
Wymienię/sprzedam:  Król Kruków więcej na półce: http://lubimyczytac.pl/polka/1181476/sprzedam-wymienie/szczegoly Kupię/zamienię  Elita  Morderstwo wron  Dar Julii  Dotyk Gwen Frost  Pretty Little Liars. Bez skazy
9 lata temu