Juliusz Cezar

Wydawnictwo: Debit
cezar
popularnonaukowa
Klara

Kim był Gajusz Juliusz Cezar? Czego dokonał? W jakim świcie żył i co po sobie pozostawił? Odpowiedzi na te i wiele pytań młody czytelnik znajdzie w tej książce, towarzysząc bohaterowi podczas wilkich kampanii wojennych, spektakularnych wystąpień publicznych, politycznych rozgrywek w senacie i codziennych domowych zajęć. Wspaniale ilustrowane wydanie wzbogacono atrakcyjnymi dodatkami: kieszonkami, zakładkami i klapkami kryjącymi ciekawostki i interesujace materiały.

źródło opisu: Wydawnictwo Debit, 2009

źródło okładki: www.wydawnictwo-debit.pl