Uzdrawiające ziarna zbóż

Tłumaczenie: wydawnictwo EkoMedia
Wydawnictwo: EkoMedia
poradniki
Susełek

Zdrowie, piękny wygląd, energia, dobre samopoczucie, kondycja są dla Ciebie ważne? Urozmaicona dieta wzbogacona w pełnoziarniste i możliwie niskoprzetworzone pokarmy na bazie ziaren zbóż może być jednym z ważnych kroków do ich osiągnięcia i utrzymania. W poradniku prezentowane są zalety zdrowotnej gamy zbóż: od amarantusa poprzez pszenicę, proso, ryż i quinoa aż po żyto. W sposób szczególny wyeksponowane są zboża dawnych odmian takich jak orkisz, płaskurka czy samopsza. Znajduje się tu ponad 150 kuracji z wykorzystaniem ziaren zbóż i produktów zbożowych, przepisów kulinarnych a także receptur na domowe, naturalne kosmetyki.

drummerchick | 2016-11-23
m_mi993 | 2016-06-20