ABC kosmetyki naturalnej

Wydawnictwo: EkoMedia
poradniki
Susełek

I tom serii ABC kosmetyki naturalnej to: Ponad 160 przepisów na maseczki, toniki, eliksiry, okłady, peelingi, kąpiele z wykorzystaniem owoców Indeks dolegliwości i schorzeń pomagający w szybkim dotarciu do informacji Praktyczne porady i wskazówki przydatne podczas domowego wytwarzania eko kosmetyków Informacje o walorach zdrowotnych i wykorzystaniu w kosmetyce naturalnej owoców Liczne...

I tom serii ABC kosmetyki naturalnej to:
Indeks dolegliwości i schorzeń pomagający w szybkim dotarciu do informacji
Informacje o walorach zdrowotnych i wykorzystaniu w kosmetyce naturalnej owoców
Liczne ciekawostki i praktyczne porady

źródło opisu: wydawnictwo EkoMedia 2013

Athoualia | 2014-11-15
Przeczytana: wrzesień 2014

Mogłam się dowiedzieć kilku informacji o certyfikatach i kosmetykach naturalnych. Wszystko to co możemy znaleźć w internecie. Najlepsze i najbardziej interesujące informacje znajdziemy w II części! Skład, działanie, zastosowanie, przepisy i ciekawostki.