ABC myśliwego

Wydawnictwo: Muza
8373197044
myślistwo, poradnik
JestemTu

"Abc myśliwego" to prosta droga do sukcesu na polowaniu. Książka zawiera ponad 100 praktycznych i sprawdzonych sposobów, które pomogą rozwiązać problemy powstałe podczas polowania. Dla przykładu: metody podparcia broni, ćwiczenia na sucho, wabienie zwierzyny, skąd wieje wiatr, perfekcyjne maskowanie, jak nie zmarznąć na ambonie, apteczka pierwszej pomocy, wygodne noszenie plecaka i broni, futerał na broń, przechowywanie amunicji, transport tuszy bez pomocników, oporządzanie pozyskanej tuszy.
Książka przygotowana przez dwóch profesjonalistów, których doświadczenia i rady chcemy przekazać wszystkim myśliwym.

JestemTu | 2013-05-17
Przeczytana: 17 maja 2013