Twój miłosny autoportret

Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co
3 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Dr Louis Janda jest wykLadowcą na Old Dominion University w Norfolk w Wirginii oraz klinicystą specjalizującym się w problematyce związków i terapi par. Jest także autorem znakomitych poradników opartych na testach psychologicznych, m. in. The Psychologists Book of Self Test.

trycha | 2014-03-06

W zasadzie bezużyteczny zbiór kwestionariuszy badających różne aspekty seksualności par. Bezużyteczny, bo kwestionariusze nie są normalizowane, nie mają odpowiedniego przygotowania statystycznego, a więc nie wiadomo co mierzą. Brak również jakichkolwiek wskazówek interpretacyjnych. Przydatne dla wymyślających psychotesty dla par w poradniku domowym.

mariola | 2016-10-29
miss_ana_konda | 2016-06-24