młodzieżowa, przygodowa
Drakinen

Kto pobił dziewczynkę? Kto grasuje na osiedlu okradając powracających ze szkoły uczniów? Kim jest buddysta mieszkający w szałasie? Dlaczego porwano Sylwię, która miała zginąć w męczarniach? Dlaczego dwójka dzieci znalazła się w tajemniczych lochach piwnicy? Co by się stało, gdyby nie pies wyczulony na ultradźwięki? Narastająca z każdym rozdziałem groza, dramatyczne przeżycia bohatera i skupionych wokół niego dzieci trzymają młodego czytelnika w napięciu od pierwszej do ostatniej strony.

źródło opisu: Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej, 1990

źródło okładki: Zdjęcie autorskie