Okultyzm i magia w świetle parapsychologii

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza POLCZEK
8385272003
okultyzm, magia, parapsychologia,
HikaruOyama

Książka ta, wydrukowana wiosną, nie zdążyła się rozejść. Już w pierwszych dniach września, wkrótce po zajęciu Ślaska przez wojska hitlerowskie, prawie cały nakład został spalony. Do naszych czasów przetrwały nieliczne egzemplarze. Wedle jednego z nich dokonano tego reprintu. Autorem komentarzy jest Lech Emfazy Stefański, jako psychotronik znany z książki "Od magii do psychotroniki", popularny...

Autorem komentarzy jest Lech Emfazy Stefański, jako psychotronik znany z książki "Od magii do psychotroniki", popularny prelegent i twórca nagrań sterujących prądami czynnościowymi mózgu.

źródło opisu: Oficycyna wydawnicza POLCZEK, 1990

źródło okładki: http://antykwariat-filar.pl