Niemcy - przewodnik ilustrowany

Wydawnictwo: Pascal
Niemcy, przewodnik, itaka
joly_fh

Zaplanuj urlop z Pascalem! Przewodnik Ilustrowany oprowadzi Cię po najciekawszych miejscach, przybliży ich kulturę i obyczaje. Dzięki wskazówkom, mapom i informacjom praktycznym zaplanujesz każdy szczegół swojej podróży. Podczas wyjazdu docenisz trwałość i wygodny układ przewodnika, a piękne zdjęcia, które tu znajdziesz, będą po powrocie przypominać o udanych wakacjach! Niemcy to znakomity...

Niemcy to znakomity kraj na wakacje. W Berlinie warto zobaczyć ostatnie fragmenty muru, spojrzeć w oczy pięknej Nefretete i obejrzeć sławny ołtarz pergamoński. Koniecznie trzeba odwiedzić Drezno, Ratyzbonę i Zamki Ludwika Bawarskiego. Widok z Zugspitze, najwyższego szczytu kraju, zapiera dech w piersiach.

źródło opisu: Wydawnictwo Pascal, 2013

źródło okładki: www.ksiegarnia.pascal.pl

Mania | 2014-10-08
Przeczytana: 2010 rok

Jeśli ktoś potrzebuje jedynie ogólnych informacji i lubi, kiedy w przewodniku jest więcej zdjęć niż tekstu to polecam. Teksty są takie same (ale baaardzo skrócone), jak w grubych, nieilustrowanych i wg mnie najlepszych w Polsce przewodnikach Pascala.
Jak dla mnie za mało informacji, za dużo (lub za duże formaty) zdjęć. Ale merytorycznie całkiem ok.