Egipt - przewodnik ilustrowany

Wydawnictwo: Pascal
egipt, przewodnik, itaka
joly_fh

Zaplanuj urlop z Pascalem! Przewodnik Ilustrowany oprowadzi Cię po najciekawszych miejscach, przybliży ich kulturę i obyczaje. Dzięki wskazówkom, mapom i informacjom praktycznym zaplanujesz każdy szczegół swojej podróży. Podczas wyjazdu docenisz trwałość i wygodny układ przewodnika, a piękne zdjęcia, które tu znajdziesz, będą po powrocie przypominać o udanych wakacjach! Egipt najbardziej...

Egipt najbardziej kojarzy się z piramidami w Gizie i Sfinksem. Oprócz słynnej Doliny Królów, w Dolinie Nilu znajduje się Dolina Królowych, w której chowano nie tylko żony władców... Z kolei świątynie Nubijskie i te w Abu Simbel zmieniły swoje położenie – kto zlekceważy te ciekawostki, tego spotka zemsta faraona!

źródło opisu: Wydawnictwo Pascal, 2013

źródło okładki: www.ksiegarnia.pascal.pl