Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Pascal
6 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
przewodnik, Austria
joly_fh

Zaplanuj urlop z Pascalem! Przewodnik Ilustrowany oprowadzi Cię po najciekawszych miejscach, przybliży ich kulturę i obyczaje. Dzięki wskazówkom, mapom i informacjom praktycznym zaplanujesz każdy szczegół swojej podróży. Podczas wyjazdu docenisz trwałość i wygodny układ przewodnika, a piękne zdjęcia, które tu znajdziesz, będą po powrocie przypominać o udanych wakacjach! Austria aż roi się od...

Austria aż roi się od miejsc, które trzeba zobaczyć! Pierwszym wyborem bywa zwykle Wiedeń z pałacami Hofburg i Schönbrunn oraz katedrą św. Szczepana. Warto też odwiedzić Styrię. Aby poczuć, jak podnosi się poziom adrenaliny, najlepiej udać się do Tyrolu, Karyntii lub Kraju Salzburskiego.

źródło opisu: Wydawnictwo Pascal, 2013

źródło okładki: www.ksiegarnia.pascal.pl

Mania | 2014-10-08
Przeczytana: 2009 rok

Jeśli ktoś potrzebuje jedynie ogólnych informacji i lubi, kiedy w przewodniku jest więcej zdjęć niż tekstu to polecam. Teksty są takie same (ale baaardzo skrócone), jak w grubych, nieilustrowanych i wg mnie najlepszych w Polsce przewodnikach Pascala.
Jak dla mnie za mało informacji, za dużo (lub za duże formaty) zdjęć. Ale merytorycznie całkiem ok.

Starzyk | 2014-07-28
fanR10 | 2013-12-30
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam
Purson27 | 2013-08-05
    Wiedeń. Pascal Lajt
    Wojciech Orliński, Sławomir Adamczak, Paweł Wroński, Karolina Matoga, Marceli Sz...