Agencja z o.o.

Wydawnictwo: Bajka
dla dzieci, zabawa, gra, detektyw
joly_fh

Książka do zabawy w detektywów! Kolejny znakomity pomysł twórców bestsellerowej bajki do rysowania „O, ja cię! Smok w krawacie!”. Tym razem będzie kryminalnie, bo Magda Wosik i Piotr Rychel zapraszają czytelników (już nieco starszych) do „Agencji z o.o.”. Za jej drzwiami czekają dwaj nietuzinkowi detektywi: Kot w Półbutach i Wilk Tutamtędy. A wraz z nimi przygody, humor i oczywiście zadania...

Książka do zabawy w detektywów!

Kolejny znakomity pomysł twórców bestsellerowej bajki do rysowania „O, ja cię! Smok w krawacie!”. Tym razem będzie kryminalnie, bo Magda Wosik i Piotr Rychel zapraszają czytelników (już nieco starszych) do „Agencji z o.o.”. Za jej drzwiami czekają dwaj nietuzinkowi detektywi: Kot w Półbutach i Wilk Tutamtędy. A wraz z nimi przygody, humor i oczywiście zadania do rozwiązania!!! Ktoś porwał króla Stefana i trzeba go odnaleźć! A przy okazji odszukać całą masę zagubionych osób i przedmiotów, rozszyfrować lub zaszyfrować tajne informacje, złapać tych złych i obronić dobrych... A więc kredki w dłoń i do dzieła!

źródło opisu: Wydawnictwo Bajka, 2013

źródło okładki: http://bajkizbajki.pl/ksiazki/Agencja-z.o.o

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!