Szatan istnieje. Świadectwo egzorcysty i jego odpowiedzi na pytania

Tłumaczenie: Wiesława Dzieża
Wydawnictwo: Salwator
Le Diable existe! Un exorciste temoigne et repond aux interrogatios
religia
Kirkiriri

Ta książka to coś więcej niż tylko świadectwo egzorcysty, to także zwięzłe i przystępne kompendium teologiczne demonologii. Przyjęcie formy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania ułatwia odbiór trudnego tematu. Autor podaje konkretne przykłady ze swojej duszpasterskiej praktyki, a przedstawione przez niego argumenty są poparte cytatami z Pisma Świętego, Ojców Kościoła, prawa kanonicznego oraz dokumentów Kościoła.

źródło opisu: http://www.salwator.com

źródło okładki: http://www.salwator.com