Cuda przyrody

Wydawnictwo: Dragon
parki narodowe, przyroda,
albumy
joly_fh

W bogato ilustrowanym albumie Cuda przyrody zgromadzono zdjęcia przedstawiające piękno środowiska, a także chronione gatunki roślin i zwierząt. Fotografie zostały uzupełnione ciekawostkami o najcenniejszych przedstawicielach flory i fauny, ich siedliskach, wyjątkowych zasobach naturalnych oraz spektakularnych formach rzeźby powierzchni Ziemi, a także o fascynujących procesach geologicznych. Album Cuda przyrody to znakomite kompendium wiedzy o przyrodzie naszego świata..

źródło opisu: Wydawnictwo Dragon, 2010

źródło okładki: http://wydawnictwo-dragon.pl/product/198