RUNY - przyjazne znaki

Wydawnictwo: Akia
pikselowa

Poradnik dla początkujących i zaawansowanych poszukiwaczy skutecznych metod podglądania przyszłych zdarzeń. Autor przedstawia tę wiedzę z punktu widzenia duchowego samorozwoju. Właściwym zadaniem run - którym przypisuje się też właściwości amuletów i talizmanów - jest bowiem sprowokowanie człowieka do pogłębionej refleksji nad samym sobą, nad pojmowaniem otaczającego świata, nad ogólnym podejściem do życia.

źródło opisu: AKIA s.c 1998

źródło okładki: AKIA s.c 1998

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!